ЗВЕРНИ УВАГУ


КУРС ВАЛЮТ

ОПИТУВАННЯ, ТЕСТИ


02.05.2019

Чи потрібний у Червонограді скейт-парк?


15.04.2018

Пройди легкий, цікавий та водночас з хитринкою тест з англійської мови.


17.03.2018

Давайте перевіримо, чи добре Ви знаєте породи собак? (Тест)


18.10.2017

Опитування: де у Червонограді найсмачніша піца?


26.04.2017

ТЕСТ: а Ви добре знаєте місцевий говір?

Більше опитувань →

Цікаві тести →


МИ У ФЕЙСБУЦІ

Як правильно вживати мед.

опубліковано : 23.10.2023


Говорити про користь меду, можна досить довго. Його дуже часто використовують в медичних цілях, більшість ним полюбляє ласувати, в якості солодощів. Але як вживати мед, і в яких кількостях, щоб це було корисно для здоров'я.


Скільки меду можна вживати протягом дня без шкоди для організму


В даному питанні немає точної визначеності, бо на кількість корисного меду буде впливати безліч факторів, до яких відноситься вік, зріст, вага, особливості організму, і власна переносимість.


Не дивлячись на все це, лікарі відзначають, що цілком достатньо буде для дорослої людини 50 грамів. Це приблизно 3 столові ложки меду. Цього буде достатньо для того, щоб він приніс певну користь, і не нашкодив. При загостренні будь-яких захворювань, важливо проконсультуватися, чи можна в цей період вживати мед.


Дітям у віці від одного до двох років, можна поступово пробувати давати мед в їжу, однак, перш ніж це зробити, важливо буде проконсультуватися з педіатром.

Як вживати мед дітям від трьох років і старше? У такому віці організм дитини вже стає більш міцним, і здатним переносити алергічні реакції без особливих змін для малюка. Денна доза може становити до 30 грамів на добу (2 повні чайні ложечки).

І все ж, потрібно привчати дитину до цього солодкого продукту поступово, невеликими дозами. Від півчайної ложечки в день. Навіть якщо дитина буде просити ще, не спокушайтеся, щоб дати більше!


Як корисніше вживати мед


Вживання меду вранці натщесерце призводить до набагато більшого ефекту, ніж інший час дня або після сніданку. Чим це пояснюється? Тим, що мед містить в собі досить багато вуглеводів, вітамінів, і мінералів, які переробляються у першу чергу, і засвоюються без проблем організмом.


Їжте мед в розчиненому вигляді. Мед швидше і краще засвоїться, якщо його приймати в розчиненому вигляді. Для цього можна взяти:

- Склянку теплої води, не вище 40 градусів;
- Розмішати кілька чайних ложок меду;
- Випити вранці натщесерце.


Чи можна мед їсти кожен день


Мед можна, і потрібно їсти кожен день! Але знову ж таки, варто пам'ятати про денну норму. Щоденне вживання меду призводить до гарних результатів в подальшому.

Це особливо стосується тих пір року, коли фруктів і овочів недостатньо, щоб повною мірою збагачувати організм корисними речовинами і вітамінами. У меді ж всі необхідні компоненти присутні. Тому, регулярно вживаючи цей солодкий продукт можна посилити імунітет і уникнути багатьох захворювань.
ЦІКАВО :


МИ У СОЦМЕРЕЖАХ


сторінка : Леді | Головна