ЗВЕРНИ УВАГУ


КУРС ВАЛЮТ

ОПИТУВАННЯ, ТЕСТИ


02.05.2019

Чи потрібний у Червонограді скейт-парк?


15.04.2018

Пройди легкий, цікавий та водночас з хитринкою тест з англійської мови.


17.03.2018

Давайте перевіримо, чи добре Ви знаєте породи собак? (Тест)


18.10.2017

Опитування: де у Червонограді найсмачніша піца?


26.04.2017

ТЕСТ: а Ви добре знаєте місцевий говір?

Більше опитувань →

Цікаві тести →


МИ У ФЕЙСБУЦІ

Два способи легко оформити субсидію.

опубліковано : 27.01.2024


Сьогодні в Україні є два способи оформити субсидію — онлайн на порталі Дія та офлайн в органах соціального захисту населення за місцем реєстрації (фактичного проживання).


Одержувачі житлових субсидій чи пільг можуть отримувати такі виплати у відділенні поштового зв’язку або на банківський рахунок.
Спосіб одержання виплат кожен обирає самостійно.
Для отримання субсидій та пільг можна обрати будь-який уповноважений банк, загалом їх 46.


Актуальний перелік розміщений на сайті Міністерства фінансів України: https://bit.ly/48VtQwo


Нагадаємо, отримати житлову субсидію можуть сім'ї, у яких плата за житлово-комунальні послуги перевищує визначений для них обов’язковий платіж. Такий платіж розраховують відповідно до розміру середньомісячного сукупного доходу домогосподарства на одну особу.
Якщо сума усіх платіжок (в межах встановлених соціальних нормативів споживання послуг) вища за обов’язковий платіж, ви можете отримати субсидію.
Подавати заяву на отримання субсидії можна упродовж усього року.


Розмір субсидії й додаткової підтримки на придбання твердого пічного палива розраховується індивідуально для кожного домогосподарства. Він залежить від доходів родини: чим менші доходи, тим більшу частину витрат (в межах нормативу) оплачує держава або міжнародні партнери.


При цьому, якщо родина ще не отримувала субсидію на тверде паливо у 2023 році й звернеться по неї в січні-лютому 2024 року, то – у разі призначення – отримає виплату у підвищеному розмірі.


Звернутися до Пенсійного фонду можна кількома способами, онлайн чи офлайн.

1. Найзручнішою для багатьох є опція подання документів через веб-портал електронних послуг, мобільний додаток ПФУ або через Портал Дія, оскільки у такому разі вам не потрібно особисто відвідувати сервісний центр ПФУ і не витрачати на це часу.
2. Оскільки призначення субсидій здійснюється органами Пенсійного фонду за екстериторіальним принципом, кожен може звернутися за її призначенням до будь-якого сервісного центру фонду, без прив’язки до місця реєстрації, такий варіант прийнятний для літніх людей, які потребують експертної консультації та допомоги працівників ПФУ.
3. Залишилася можливість звернення особисто до уповноважених посадових осіб виконавчого органу сільської, селищної, міської ради відповідної територіальної громади та посадових осіб ЦНАПів, це також – максимальне наближення послуги до людини.
4. Kрім того, звернення до Пенсійного фонду України можна направити поштою, як варіант віддаленої форми звернення.
ЦІКАВО :


МИ У СОЦМЕРЕЖАХ


сторінка : Леді | Головна