ЗВЕРНИ УВАГУ


КУРС ВАЛЮТ

ОПИТУВАННЯ, ТЕСТИ


02.05.2019

Чи потрібний у Червонограді скейт-парк?


15.04.2018

Пройди легкий, цікавий та водночас з хитринкою тест з англійської мови.


17.03.2018

Давайте перевіримо, чи добре Ви знаєте породи собак? (Тест)


18.10.2017

Опитування: де у Червонограді найсмачніша піца?


26.04.2017

ТЕСТ: а Ви добре знаєте місцевий говір?

Більше опитувань →

Цікаві тести →


МИ У ФЕЙСБУЦІ

Смаколики для домашніх улюбленців: особливості годування собак консервами.

опубліковано : 29.01.2024


Вологий корм вважається кращим за сухий практично за всіма критеріями, крім ціни та строків зберігання. Він зазвичай містить більше поживних речовин, у ньому присутня рідина, що забезпечує додаткову гідратацію. Нарешті, собаки обожнюють консерви, які характеризуються привабливою текстурою та чудовим ароматом. І ще: є чимало різновидів такого корму: супи, шматочки в желе, в підливі чи соусі, різноманітні паштети. Вибір надзвичайно великий, а вартість консерв для собак в Києві також може бути різною, залежно від їхньої категорії, складу та бренду виробника.Класифікація вологого корму для собак за категоріями


Розрізняють собачі консерви п’ятьох груп, які відрізняються якістю інгредієнтів та їхньою збалансованістю:


  1. Економ. Це найдешевший вологий корм, який можна придбати в більшості магазинів. Характеризується майже повною відсутністю м’яса, замість якого використовуються субпродукти не найкращої якості (перемелені кістки разом зі шкірою). Але більша частина маси — це дешеві зернові (кукурудза, пшениця). Вітаміни відсутні, проте є консерванти, підсилювачі смаку та барвники.
  2. Середній клас. Вони теж недорогі, але вже є м’ясо та практично відсутня «хімія».
  3. Преміум. Ціна вже трохи вища, але тут чимало м’яса, яке доповнюється якісними субпродуктами (серце, шлунки) та протеїнами рослинного походження. Є і вітаміни, кількість штучних добавок мінімальна.
  4. Суперпреміум — корм із вмістом добірного м’яса на рівні 40–50%, з рисовим наповнювачем, овочами та ретельно підібраними іншими інгредієнтами.
  5. Холістик. Консерви найвищого ґатунку, з часткою рибних чи м’ясних компонентів до 60%. Присутні овочі, фрукти та зелень, і жодних штучних консервантів.

Оскільки дорогий вологий корм не всі мають змогу купувати на регулярній основі, найкращим варіантом для більшості власників чотириногих друзів буде корм середнього чи преміумкласу, який у великому асортименті є в маркеті важливих штук MAUDAU. Шкоди собаці він точно не завдасть.


Поради щодо годування вологим кормом


Їх варто знати всім, незалежно від того, як довго у вас собака:


  1. Дорослий пес має їсти двічі на день, у цуценят режим годування більш насичений.
  2. На пакеті чи банці зазвичай вказується, для якого віку та ваги собаки призначений корм, що полегшує розподіл їжі на порції.
  3. Можна годувати домашнього улюбленця і сухим, і вологим кормами, комбінуючи їх. Головне правило — не змішувати в межах одного годування.
  4. Багато хто вважає, що годувати собаку тільки консервами — це погано та шкодить здоров'ю хвостатого вихованця. Це не так. Навіть навпаки, проблеми виникають, якщо часто годувати їжею різних типів. А от експериментувати зі смаками можна.
  5. Бажано давати корм від одного виробника, без особливої потреби не міняйте бренд. І бажано, щоби це була відома компанія.

Пам'ятайте, якщо пес здоровий та активний — ви годуєте його правильно!
ЦІКАВО :


МИ У СОЦМЕРЕЖАХ


сторінка : Леді | Головна