ЗВЕРНИ УВАГУ


КУРС ВАЛЮТ

ОПИТУВАННЯ, ТЕСТИ


02.05.2019

Чи потрібний у Червонограді скейт-парк?


15.04.2018

Пройди легкий, цікавий та водночас з хитринкою тест з англійської мови.


17.03.2018

Давайте перевіримо, чи добре Ви знаєте породи собак? (Тест)


18.10.2017

Опитування: де у Червонограді найсмачніша піца?


26.04.2017

ТЕСТ: а Ви добре знаєте місцевий говір?

Більше опитувань →

Цікаві тести →


МИ У ФЕЙСБУЦІ

Чому потрібно їсти волоські горіхи - названо три причини!

опубліковано : 21.02.2024


Кожен горіх має свої корисні властивості. Сьогодні ми розповімо про те, яку користь принесуть волоські горіхи. Їх рекомендують для профілактики раку, серцевих хвороб, ожиріння і хвороб кишечника.


Вчені з Гарвардської школи громадської охорони здоров’я з’ясували, що волоські горіхи є найкориснішим рослинним продуктом для серця. Справа в тому, що в волоських горіхах міститься більше ніж в інших горіхах альфа-ліноленової кислоти. Вона майже ідентична омега-3, що міститься в рибі.


Крім того, в плюс грає поєднання цієї кислоти з вітамінами і мінералами в складі горіхів. Регулярне вживання волоських горіхів допомагає нормалізувати тиск і знизити рівень холестерину.


Дослідження показали, що у людей, які щодня вживають волоські горіхи в розумній кількості (30-50 грамів) вже через місяць сильно змінюється склад кишкової мікрофлори. Значно збільшується кількість корисних бактерій, які допомагають боротися із запальними процесами.


Жінкам волоські горіхи допоможуть в профілактиці раку грудей. Також є дослідження, які показують, що горіхи можуть допомогти тим, хто вже зіткнувся з цією хворобою. Любительки горіхів живуть довше і частіше виходять в ремісію, ніж ті, хто їсть їх рідко. Зрозуміло, горіхи не можуть вилікувати рак, а є лише рекомендованим компонентом підтримуючої дієти.


Волоські горіхи в поєднанні з медом є прекрасним природним засобом, який може замінити багато видів ліків. Ця комбінація забезпечує організм всіма необхідними вітамінами, мінералами, білками, жирами і вуглеводами.

Ця комбінація також усуває головний біль. Замість того, щоб приймати таблетки, зробіть суміш меду і подрібнених волоських горіхів і споживайте по 1-2 столові ложки в день.
ЦІКАВО :


МИ У СОЦМЕРЕЖАХ


сторінка : Леді | Головна