ЗВЕРНИ УВАГУ


КУРС ВАЛЮТ

ОПИТУВАННЯ, ТЕСТИ


02.05.2019

Чи потрібний у Червонограді скейт-парк?


15.04.2018

Пройди легкий, цікавий та водночас з хитринкою тест з англійської мови.


17.03.2018

Давайте перевіримо, чи добре Ви знаєте породи собак? (Тест)


18.10.2017

Опитування: де у Червонограді найсмачніша піца?


26.04.2017

ТЕСТ: а Ви добре знаєте місцевий говір?

Більше опитувань →

Цікаві тести →


МИ У ФЕЙСБУЦІ

Надійний помічник в оселі: рейтинг пилососів 2024.

опубліковано : 29.02.2024


Пилососи використовуються як у житлових будинках і квартирах, так і в офісах, готелях, ресторанах, складських приміщеннях. Ці функціональні прилади дають змогу ефективно впоратися з брудом на підлозі та заощадити час. Ними просто керувати, за ними легко доглядати. Усе більшої популярності набувають роботи-пилососи, які виконують сухе та вологе прибирання без участі користувачів. Ми підготували рейтинг ефективних та надійних моделей станом на початок 2024 року. Ті, хто бажають ознайомитися з ними детальніше, можуть переглянути ці пилососи на сайті супермаркету побутової техніки Алло.


Philips PowerPro Compact FC9334/09


Модель від нідерландського техногіганта потужністю 900 Вт. Циклонна система з HEPA-фільтром збирає пил у герметичний контейнер об'ємом 1,5 л. Цей пилосос для сухого прибирання може ефективно очищати не тільки жорсткі покриття, але й килими. Повністю видаляє з підлоги пил, дрібні частинки бруду, волосся. У комплекті є 5 насадок (включно з «турбощіткою»), які легко змінювати завдяки продуманому механізму ActiveLock. Завдяки телескопічній ручці та кабелю довжиною 6 метрів виконувати прибирання можна на відстані 10 метрів від розетки. Прилад також підходить для очищення м’яких меблів. Рівень шуму — 76 дБ, це непоганий показник для домашньої побутової техніки.


Thomas Multi Cyclone Pro 14


Надійний бюджетний пилосос із фірмовою системою фільтрації «Мультициклон» для сухого прибирання від німецького виробника. Вона складається із сітчастого фільтру, мийного фільтру HEPA і подвійного фільтру для захисту двигуна. Потужність — 1800 Вт, об'єм пилозбірника — 2 літри. Варто відзначити оригінальний дизайн. Очищення відбувається натисканням однієї кнопки. Є корисна функція автоматичного змотування кабелю, а також декілька знімних насадок у комплекті (щітка Turbo продається окремо). Колеса відрізняються маневреністю, пилосос переміщається підлогою без зайвих зусиль. Єдиним істотним недоліком є доволі високий рівень шуму (80 дБ). Відмінне поєднання якості та ціни.


Rowenta Clean&Steam Multi RY8561WH


Пилосос вертикального типу потужністю 1700 Вт із функцією пароочисника для сухого та вологого прибирання. Згідно із заявами виробника, прилад вбиває 99,9% шкідливих мікроорганізмів. Користувач може вибирати між двома робочими режимами, модель комплектується великим набором насадок (7 штук) для різних завдань. Спеціальна насадка Ultra Glider дає змогу легко та ефективно видаляти бруд із килимів. Герметичний контейнер запобігає проникненню пилу в повітря. Ці та інші пилососи від топових брендів представлені в каталозі інтернет-магазину Алло у Львові. Всередині є резервуар для води з фільтром від накипу. Ергономічна ручка й маневрені коліщатка спрощують користування приладом. Ця універсальна модель дає можливість чистити меблі, вікна, кафельні стіни й навіть штори. Серед недоліків відзначимо відсутність функції автозмотування шнура та невеликий об'єм пилозбірника (0,5 л).
ЦІКАВО :


МИ У СОЦМЕРЕЖАХ


сторінка : Леді | Головна