ЗВЕРНИ УВАГУ


КУРС ВАЛЮТ

ОПИТУВАННЯ, ТЕСТИ


02.05.2019

Чи потрібний у Червонограді скейт-парк?


15.04.2018

Пройди легкий, цікавий та водночас з хитринкою тест з англійської мови.


17.03.2018

Давайте перевіримо, чи добре Ви знаєте породи собак? (Тест)


18.10.2017

Опитування: де у Червонограді найсмачніша піца?


26.04.2017

ТЕСТ: а Ви добре знаєте місцевий говір?

Більше опитувань →

Цікаві тести →


МИ У ФЕЙСБУЦІ

Google відкрив безкоштовний доступ до нейромережі Gemini 1.5 Pro.

опубліковано : 25.03.2024


Gemini 1.5 Pro від Google — це нова можливість для розробників і не тільки, щоб обробляти великі обсяги даних та створювати нові продукти.


Техногігант Google відкрив безплатний доступ всім охочим до своєї нейромережі останнього покоління Gemini 1.5 Pro. Про це оголосив провідний науковий співробітник компанії Джеф Дін на сторінці в X (Twitter).

«Ми з нетерпінням чекаємо на те, що ви створите за допомогою контекстного вікна токенів на 1M! Спочатку ми будемо підключати людей до API повільно, а потім нарощуватимемо темпи», — зазначив він.


Спробувати повзаємодіяти з Gemini 1.5 Pro можна за посиланням . Хоч нейромережа і підтримує українську мову, але поки недоступна в Україні. Щоб почати роботу, потрібно скористатися VPN (найкраще вибрати США), після чого залогінитися і насолоджуватися новинкою.


У порівнянні з Gemini 1.0, Gemini 1.5 Pro має набагато швидший час відгуку, і все це завдяки новітній архітектурі Transformer і Mixture-of-Experts (MoE). Контекстне вікно — одне з найважливіших особливостей Gemini 1.5 Pro. Воно складається з токенів, які можуть бути частинами текстів, зображень, аудіо, коду або відео. Чим більшим є контекстне вікно, тим більше інформації Gemini може прийняти та обробити, щоб згенерувати вихідні дані. Gemini 1.5 Pro поставляється з контекстним вікном на 1 мільйон токенів.


Завдяки збільшеному контекстному вікну Gemini 1.5 Pro може обробити 1 годину відео, 11 годин аудіо і код з більш ніж 30 000 рядків або 700 000 слів. Для прикладу, Google завантажив у Gemini 1.5 Pro 402-сторінкову стенограму польоту Аполлона-11 на Місяць і попросив її знайти три комічні моменти. Стенограма містила близько 330 000 лексем, і модель видала точний результат менш ніж за хвилину.
Gemini 1.5 Pro вирізняється своєю здатністю розуміти та генерувати контент у різних форматах. Його здатність до довготривалого контекстного пошуку — революційна, дозволяючи підтримувати узгодженість довгих фрагментів контенту і різних типів даних.
ЦІКАВО :


МИ У СОЦМЕРЕЖАХ


сторінка : Леді | Головна