ЗВЕРНИ УВАГУ


ПОГОДА у районі

КУРС ВАЛЮТ

ОПИТУВАННЯ, ТЕСТИ


02.05.2019

Чи потрібний у Червонограді скейт-парк?


15.04.2018

Пройди легкий, цікавий та водночас з хитринкою тест з англійської мови.


17.03.2018

Давайте перевіримо, чи добре Ви знаєте породи собак? (Тест)


18.10.2017

Опитування: де у Червонограді найсмачніша піца?


26.04.2017

ТЕСТ: а Ви добре знаєте місцевий говір?

Більше опитувань →

Цікаві тести →


РОБОТАРобота у Червонограді →

Робота в Польщі →


МИ У ФЕЙСБУЦІ

Корисний шоколад чи ні ?...

опубліковано : 25.08.2015

nadbugom.in.ua

Шоколад вже величезну кількість часу є улюбленими ласощами практично кожної людини. Існує безліч думок про користь та шкоду даного продукту, спробуємо розібратися в цьому питанні.


Деякі люди відмовляють собі в задоволенні поласувати ніжним шоколадом, так як вважають, що він додає зайві калорії. Дійсно, цей продукт може заподіяти шкоду людям, які не вміють обмежувати себе і з'їдають велику кількість цих ласощів. Також какао-продукт протипоказаний людям, що страждають цукровим діабетом і ожирінням.


Пам'ятайте, що солодощі приводять до карієсу, тому не забувайте після вживання шоколаду чистити зуби або хоча б прополоскати порожнину рота.


Тим не менш, шоколад - наймогутніший антиоксидант, а також джерело триптофану, який необхідний для синтезу серотин. Серотин, так званий гормон щастя, підвищує настрій, тому какао-продукт рекомендують вживати при стресі і занепаді сил. Його навіть включають в дієту, причому не тільки для того, щоб підвищити настрій, але й тому, що шоколад швидко насичує, і відповідно на деякий час може стримати апетит. Тіанін, що входить до складу даного продукту, має антибактеріальні властивості.


Над Бугом

Особливу увагу слід приділити молочному шоколаду, так як саме його любить більшість ласунів. До його складу входить ніжне какао-масло, молочний порошок, ароматний ванілін і молочні жири. Найулюбленішим сьогодні як у дітей, так і дорослих є шоколад, який включає цільні лісові горіхи і густу нугу.


В першу чергу варто відзначити причину, по якій саме молочний шоколад радять вживати дітям. Справа в тому, що в ньому міститься більш низька кількість алкалоїду теоброміну, дія якого близька до кофеїну, який збуджує нервову систему, і більш високий рівень молочного жиру, який позитивно позначається на роботі мозку. Крім того, продукт містить такі необхідні для організму елементи, як кальцій, калій, залізо і магній.


Молочний шоколад рекомендують вживати людям, які ведуть активний спосіб життя. Він здатний повертати тонус м'язам після важких фізичних навантажень. Західними вченими доведено, що молочний шоколад бере активну участь у формуванні м'язової маси, а також знімає стрес. Головне, дотримуватися норму і в день не вживати більше 40 грам даного продукту.


Пошир для друзів!ЦІКАВО :


ПРИЄДНУЙСЯ ДО НАС У СОЦМЕРЕЖАХ


сторінка : Леді | Головна