ЗВЕРНИ УВАГУ


КУРС ВАЛЮТ

ОПИТУВАННЯ, ТЕСТИ


02.05.2019

Чи потрібний у Червонограді скейт-парк?


15.04.2018

Пройди легкий, цікавий та водночас з хитринкою тест з англійської мови.


17.03.2018

Давайте перевіримо, чи добре Ви знаєте породи собак? (Тест)


18.10.2017

Опитування: де у Червонограді найсмачніша піца?


26.04.2017

ТЕСТ: а Ви добре знаєте місцевий говір?

Більше опитувань →

Цікаві тести →


МИ У ФЕЙСБУЦІ

Де та як потрібно зберігати кріп, щоб довго залишався свіжим.

опубліковано : 07.06.2024


Кріп, як і будь-яка зелень, багатий на вітаміни та мінерали, що робить його цінним доповненням до нашого раціону. Проте багато господинь стикаються з проблемою швидкого в’янення цієї зелені. Попри те, що кріп не надто вибагливий у догляді, існує кілька простих хитрощів, які допоможуть зберегти його свіжість на значно довший час.


Де краще зберігати кріп?


Найпоширенішим місцем зберігання зелені, в тому числі й кропу, є холодильник. Завдяки низьким температурам кріп протримається значно довше, не втрачаючи свіжості. Проте господині вигадали кілька додаткових методів, які допоможуть зберегти кріп ще довше.


Як правильно зберігати кріп у холодильнику:


1. Зберігання без миття: За словами деяких досвідчених господинь, кріп можна зберігати в холодильнику без попереднього миття. Це може трохи продовжити його свіжість.
2. Зберігання у вологій серветці: Кріп загортають у вологу серветку так, щоб вона повністю його огорнула. Для цього краще використовувати серветку більшого розміру. У такому вигляді кріп може зберігатися до 5 днів.
3. Зберігання у воді: Цей метод дуже простий і популярний. Кріп ставлять у склянку або банку з холодною водою, накривають поліетиленовим пакетом і ставлять у холодильник. Так кріп може зберігатися до тижня, не втрачаючи свіжості.
4. Заморожування: Якщо ви хочете зберегти кріп на тривалий термін, його можна заморозити. Для цього кріп промивають, просушують, подрібнюють і розкладають по порційних пакетах або контейнерах. Заморожений кріп можна зберігати до 6 місяців.
5. Зберігання у банці: Цей метод підходить для зберігання великої кількості кропу. Для цього кріп промивають, просушують, видаляють корінці та щільно укладають у банку. Зверху кріп можна посипати сіллю. Банку накривають кришкою і ставлять у холодильник. Так кріп може зберігатися до місяця.


Не рекомендується зберігати кріп поруч із фруктами та овочами, які виділяють етилен, адже це може прискорити його в’янення.


Дотримуючись цих простих порад, ви зможете зберегти кріп свіжим і ароматним протягом тривалого часу, щоб насолоджуватися його смаком і користю у будь-який час року.
ЦІКАВО :


МИ У СОЦМЕРЕЖАХ


сторінка : Леді | Головна