ОПИТУВАННЯ, ТЕСТИ
02.05.2019
Чи потрібний у Червонограді скейт-парк?
15.04.2018
Пройди легкий, цікавий та водночас з хитринкою тест з англійської мови.
17.03.2018
Давайте перевіримо, чи добре Ви знаєте породи собак? (Тест)
18.10.2017
Опитування: де у Червонограді найсмачніша піца?
26.04.2017
МИ У ФЕЙСБУЦІ
Корисні та доступні рецепти від нежитю.
опубліковано : 18.11.2016

Виникнення нежиті викликає у нас багато неприємних відчуттів, до яких відносяться втрата апетиту і нюху, зниження працездатності, неспокійний сон. Пропонуємо Вам ось такі доступні та дієві методи боротьби з цим явищем.
Найперше, треба добре пропарити ноги гарячою водою з гірчицею, одягнути теплі шкарпетки і в п’яти насипати суху гірчицю. Так лягати й спати.
Дуже гарне народне лікування - полоскання носа морською сіллю. Для цього треба, в ледь теплій воді, розвести морську сіль. Вода повинна бути на смак, як ропа. Цією водою можна полоскати ніс декілька разів на день. (Набираєте в пригорщі розчин, засьорбуєте носом та випльовуєте ротом).
Дуже ефективно хронічний нежить лікує такий засіб, як саморобні краплі (20 лаврових листів на склянку окропу, чайна ложка меду і третина чайної ложки солі. Добре розмішати і настояти поки охолоне до кімнатної температури). Капати 3 рази на день.
Хорошим засобом від нежиті є буряк. З нього можна робити тампони в ніс (трете буряк на тертці, щоб було багато соку, і закладаєте в ніс). Цей спосіб рятує від рясних виділень. Можна також закапувати сік буряка по 3 краплі в ніздрю 3-4 рази на день.
Досить добре зарекомендував себе метод промивання носа марганцівкою з йодом (на склянку рожевої води 3 краплі йоду). Промивайте цим розчином ніс, добре втягуючи розчин носом і випльовуючи його через рот.
Закапувати в ніс сік алое по 2 краплі в кожну ніздрю. Таке народне лікування швидко поставить вас на ноги.
Хороший лікувальний засіб – це калина. Калину треба добре перетерти і змішати з медом. Можна розбавляти гарячою водою і пити, як чай.
При нежиті дуже допомагає настій ромашки і м’яти. Його можна пити і ним можна закапувати ніс, якщо зробити концентрацію трохи більшою, ніж для чаю. Для промивання носа: 2 чайні ложки ромашки і м’яти на стакан води; для пиття: по 1 чайної ложки, настоювати годину.
Сік цибулі та часнику змішаного з медом, треба капати в ніс по 2 краплі 4 рази на день. Це хороший природний антисептик і засіб для підняття імунітету.
При хронічному риніті корисно промивати ніс складом: спирт, гліцерин і борна кислота. Всіх інгредієнтів треба брати по чайній ложці.
ЦІКАВО :
МИ У СОЦМЕРЕЖАХ