ЗВЕРНИ УВАГУ


КУРС ВАЛЮТ

ОПИТУВАННЯ, ТЕСТИ


02.05.2019

Чи потрібний у Червонограді скейт-парк?


15.04.2018

Пройди легкий, цікавий та водночас з хитринкою тест з англійської мови.


17.03.2018

Давайте перевіримо, чи добре Ви знаєте породи собак? (Тест)


18.10.2017

Опитування: де у Червонограді найсмачніша піца?


26.04.2017

ТЕСТ: а Ви добре знаєте місцевий говір?

Більше опитувань →

Цікаві тести →


МИ У ФЕЙСБУЦІ

Подряпини на ламінаті легко можна замаскувати! Вибирай підходящий спосіб!

опубліковано : 01.01.2017

В даний час, ламінат можна зустріти на підлозі майже в кожній квартирі. У порівнянні з іншими покриттями для підлоги, він має безліч переваг. Він дешевий, легко вкладається, та й виглядає досить благородно. Деякі види ламінату іноді важко візуально відрізнити від дорого дерева.


Але є у ламінату один недолік - на ньому дуже легко з'являються подряпини. Та позбутися їх дуже просто, знаючи деякі хитрощі. Про це розповість редакція «Над Бугом».


Восковий олівець
Якщо подряпина не дуже глибока, скористайся восковим олівцем відповідного кольору. Купити його можна в Будмаркеті або магазині канцелярії.
Поверхню подряпини потрібно очисти від пилу, знежирити її і нанеси олівцем шар воску по всій глибині і довжині. Дати йому підсохнути, після чого акуратно відполірувати поверхню сухою м'якою тканиною.


Замазка для ламінату.
Така паста застосовується, якщо на ламінаті глибока подряпина. Купують її в бівельному магазині.
Так от, поверхню подряпини потрібно очисти від пилу, знежирити і за допомогою шпателя рівномірно нанеси мастику. Зайве видали вологою тканиною. Потім поверхню протерти сухою тканиною. Ходити по відремонтованій частині можна через пару годин.
Спеціальна замазка буває різноманітної кольорової палітри. Вона виготовляється з урахуванням складу, з якого виробляють ламінат, тому пристає до поверхні ідеально.


Натуральний віск.
Очистити подряпину від забруднень і знежирити. Можна змішати віск зі звичайним кремом для взуття, відповідним за кольором, що тільки збільшить стійкість маси.
ЦІКАВО :


МИ У СОЦМЕРЕЖАХ


сторінка : Леді | Головна