ОПИТУВАННЯ, ТЕСТИ
02.05.2019
Чи потрібний у Червонограді скейт-парк?
15.04.2018
Пройди легкий, цікавий та водночас з хитринкою тест з англійської мови.
17.03.2018
Давайте перевіримо, чи добре Ви знаєте породи собак? (Тест)
18.10.2017
Опитування: де у Червонограді найсмачніша піца?
26.04.2017
МИ У ФЕЙСБУЦІ
Що потрібно знати для отримання допомоги у зв’язку з вагітністю та пологами у 2017.
опубліковано : 18.02.2017
Якщо ви плануєте дитину протягом 2017 року, то маєте знати, якою будет допомога при народженні дитини в цьому році в Україні та який пакет документів для цього потрібно.
Згідно з текстом документу, тепер вся допомога родині зводиться до єдиного поняття — «допомога при народженні дитини». Її сума наразі складатиме 41 тисячу 280 грн.
Виплачуватись ця сума буде частинами. Перша частина — найбільша виплата — буде проводитись після народження дитини в якості першого внеску і складатиме 10 тисяч 320 гривень. Вся інша сума допомоги буде виплачуватись кожного місяця окремо протягом трьох років і становитиме 30 тисяч 960 гривень, тобто, по вісімсот шістдесят гривень щомісячно.
Якщо член родини, який має державне субсидування, вирішує вийти на роботу, то виплати зберігаються і ніяк не змінюються протягом трьох років. Також, сума виплати нараховується одноразово і не може бути змінена в цей період, навіть якщо був прийнятий новий закон і родини, в яких з’явилась дитина після прийняття цього закону, отримують більший або менший розмір допомоги. Тобто, якщо ви оформили допомогу в грудні 2016, а в січні 2017 вступив в дію новий закон, який збільшив чи зменшив соціальну допомогу від держави на дитину в 2017 р., то ви все одно будете отримувати ту кількість грошей, яка була законодавчо закріплена на момент оформлення вами допомоги.
Щоб гарантовано і без проблем отримати державну субсідію на дитину, треба надати деякі документи для отримання допомоги в 2017 р.
Для отримання допомоги по вагітності та пологах безпосередньо в органах соціального захисту, необхідно підготувати наступний пакет документів: заява матері (усиновителя, опікуна), що складається за формою, затвердженою Мінпраці; паспорт; ідентифікаційний код; довідка з жіночої консультації (лікарняний); копія свідоцтва про народження дитини; якщо жінка є військовослужбовцем – довідка з місця служби; для студентів, докторантів, аспірантів – довідка з місця навчання; в разі, якщо жінка звільнена з роботи у зв'язку з ліквідацією підприємства, установи, організації – довідка ліквідаційної комісії про звільнення; якщо жінка безробітна – довідка з центру зайнятості про те, що заявниця зареєстрована в центрі зайнятості як безробітна; для жінок – підприємців – довідка з Фонду соціального страхування про те, що заявниця не платить страхові внески; для усиновителів і опікунів – копія рішення про усиновлення або про встановлення опіки.
Зазначимо, що у випадку мертвонародженої дитини допомога від держави не надається.
ГАРЯЧІ НОВИНИ: Ніколи не викидайте ці мішечки. Виявляється, вони дуже корисні у побуті! В Україні хочуть заборонити «Вконтакті» та «Однокласники». А що думаєте Ви? З 1 липня сімейна медицина працюватиме в нових умовах. (ВІДЕО) Відтепер з Польщі в Україну можна телефонувати вдесятеро дешевше. (ВІДЕО) Шашлик в духовці в 3-х літровій банці. БОМБА!
ЦІКАВО :
МИ У СОЦМЕРЕЖАХ