ЗВЕРНИ УВАГУ


КУРС ВАЛЮТ

ОПИТУВАННЯ, ТЕСТИ


02.05.2019

Чи потрібний у Червонограді скейт-парк?


15.04.2018

Пройди легкий, цікавий та водночас з хитринкою тест з англійської мови.


17.03.2018

Давайте перевіримо, чи добре Ви знаєте породи собак? (Тест)


18.10.2017

Опитування: де у Червонограді найсмачніша піца?


26.04.2017

ТЕСТ: а Ви добре знаєте місцевий говір?

Більше опитувань →

Цікаві тести →


МИ У ФЕЙСБУЦІ

Гарячий манікюр: що це таке і як робити в домашніх умовах.

опубліковано : 11.03.2018


Красиві доглянуті руки з акуратним манікюром – важлива складова частина іміджу жінки. Руки завжди на виду, на них в першу чергу звертають увагу. Тільки красиві, доглянуті руки з бархатистою шкірою готові надати жінці чарівність і витонченість. Тому особливу увагу варто приділити догляду за руками і нігтями.


І саме гарячий манікюр в домашніх умовах допоможе Вам доглянути за шкірою рук і нігтями.


Отже, гарячий манікюр – це особливі ванночки для рук з підігрітого крему або масла. При підвищеній температурі всі вітаміни і речовини, що містяться в маслі або кремі, вбираються в шкіру набагато ефективніше.


Зробити гарячий манікюр можна навіть використовуючи самий звичайний і недорогий крем, за умови, що його перед цим трохи розігріти на водяній бані. Сама процедура досить проста, тому робити цей вид манікюру можна в домашніх умовах.


Гарячий манікюр може давати ефект, порівнянний з парафінотерапією. Плюс гарячого манікюру — відсутність протипоказань. Якщо на руках є ранки манікюр не те що можна, а потрібно робити, адже він сприяє загоєнню. Також він відмінно відновлює руки після нарощування нігтів.


Що необхідно для того, щоб зробити гарячий манікюр?
Необхідна посудина для розігріву крему або масла. У цьому випадку існує два варіанти. Перший полягає в тому, що необхідно придбати спеціальну ванночку для гарячого манікюру, яка не тільки розігріває засіб, але і підтримує в ньому необхідну температуру під час всієї процедури. Другий спосіб — за допомогою гарячої лазні (водяна баня) розігріти засіб у звичайному посуді до 50 градусів, не більше.


Крім ємності знадобиться масло або крем. Тут підходять як професійні засоби, так і звичайні (щоденний крем для рук, наприклад, в який потрібно додати пару крапель вітаміну А або ефірних олій). Відмінний результат дає використання масла з виноградних кісточок або оливкової.


Техніка виконання самої процедури.
Спочатку, перш ніж робити гарячий манікюр, готуємо руки: знімаємо старий лак, робимо за допомогою скрабу легкий пілінг, очищаючи шкіру від ороговілих частинок. В результаті пори відкриються, а на шкірі не буде ніяких забруднень, що допоможе корисним речовинам вбратися набагато краще і тим самим отримати максимальну користь. Тепер займаємося доданням форми нігтям, так як після самої процедури цього краще не робити. Після очищення шкіри та приведення форми нігтів в порядок, можна сміливо приступати до процедури гарячого манікюру.

Розміщуємо необхідну кількість крему або масла в обрану вами ємність. За допомогою купленої електричної ванночки або на водяній бані розігріваємо крем. Використовуючи куплену парову ванночку, варто слідувати вказівкам з інструкції, при водяній бані температура визначається особисто вами, але не більше 50 градусів.

Занурюємо руки в нагрітий засіб і тримаємо приблизно 15-20 хвилин (залежно від стану рук), потім не відразу, а по черзі, виймаємо кожен палець і за допомогою легких і плавних масажуючих рухів, рівномірно розподіляючи, втираємо в шкіру рук все що залишилося на них масло або крем. Завдяки цьому крем швидше всмоктується і насичує шкіру всіма необхідними вітамінами та поживними речовинами.


Тепер можете приступати до нігтів - робіть їм манікюр.


Незважаючи на те, що робити манікюр такого роду в домашніх умовах досить легко, головне не перестаратися. Запам’ятайте, що ні в якому разі не варто використовувати занадто гарячу воду і неякісні косметичні засоби.


Обов'язково поділіться, будь ласка, статтею із друзями!


Пошир для друзів!
ЦІКАВО :


МИ У СОЦМЕРЕЖАХ


сторінка : Леді | Головна