ЗВЕРНИ УВАГУ


КУРС ВАЛЮТ

ОПИТУВАННЯ, ТЕСТИ


02.05.2019

Чи потрібний у Червонограді скейт-парк?


15.04.2018

Пройди легкий, цікавий та водночас з хитринкою тест з англійської мови.


17.03.2018

Давайте перевіримо, чи добре Ви знаєте породи собак? (Тест)


18.10.2017

Опитування: де у Червонограді найсмачніша піца?


26.04.2017

ТЕСТ: а Ви добре знаєте місцевий говір?

Більше опитувань →

Цікаві тести →


МИ У ФЕЙСБУЦІ

Які продукти найкорисніші для жінок.

опубліковано : 06.06.2018


Вчені розповіли, що горіхи і риба є найкориснішими для жінок продуктами.
За словами фахівців, введення їх в раціон дозволить істотно покращити самопочуття представниць прекрасної статі, повідомляє «Країна здоров’я», інформує nadbugom.in.ua


До корисних продуктів також можна віднести і насіння льону. Воно містить активні рослинні жири, що швидко розповсюджуються по організму і виконують багато корисних функцій. Фахівці відзначають, що олія з лляного насіння під час дієти дозволить позбутися від проблем з травленням і висиханням шкіри. Достатньо просто приймати цей продукт по одній чайній ложці раз на день, бажано в ранковий час.


Представницям жіночої статі рекомендують вживати риб'ячий жир, який захищає від недуг, пов'язаних зі статевою та сечовидільної системою.


Горіхи містять рослинні жири, без яких порушується мозкова активність людини. Цей продукт варто вживати розмірено, адже його велика кількість в раціоні може провокувати проблеми з травленням.


Також особливу важливість для раціону мають морепродукти. Багате йодом м'ясо дозволить активізувати імунну систему і запустити всі природні процеси.


Пошир для друзів!
ЦІКАВО :


МИ У СОЦМЕРЕЖАХ


сторінка : Леді | Головна