ЗВЕРНИ УВАГУ


КУРС ВАЛЮТ

ОПИТУВАННЯ, ТЕСТИ


02.05.2019

Чи потрібний у Червонограді скейт-парк?


15.04.2018

Пройди легкий, цікавий та водночас з хитринкою тест з англійської мови.


17.03.2018

Давайте перевіримо, чи добре Ви знаєте породи собак? (Тест)


18.10.2017

Опитування: де у Червонограді найсмачніша піца?


26.04.2017

ТЕСТ: а Ви добре знаєте місцевий говір?

Більше опитувань →

Цікаві тести →


РОБОТАРобота у Червонограді →

Робота в Польщі →


МИ У ФЕЙСБУЦІ

Що обов'язково має бути у пляжній сумці кожної жінки.

опубліковано : 12.06.2018


Літо - це саме той період, коли кожна жінка та дівчина повинна бути особливо уважною до стану шкіри і волосся.


У літній сезон захист шкіри і волосся повинно бути максимально високим. І вирушаючи на пляж, ти повинна знати, які косметичні засоби повинні бути у тебе в сумочці не тільки для гарної засмаги, але і від ультрафіолетових променів.


1. Сонцезахисний крем для тіла. Найголовніше, що потрібно зробити перед виходом на сонце, це захистити свою шкіру. Ми радимо тобі захопити різні за фактором захисту засоби (за міжнародною шкалою від 2 до 30).. У перші дні перебування на сонечку використовуй крем з фактором захисту не менше 15-20. А потім, коли твоя шкіра засмагне і звикне до сонця, ти можеш знизити фактор захисту крему. Змащуй шкіру за 15-20 хвилин до виходу на сонце і після кожного купання на пляжі. Засмагати найкраще в тіні. Не переживай, з будь-яким кремом твоя шкіра засмагне, адже фільтри в кремі захистять тебе тільки від шкідливого ультрафіолету, в той час як інші компоненти крему посприяють рівній і здоровій засмазі.


2. Сонцезахисний крем для обличчя. На обличчя можна, звичайно ж, наносити і сонцезахисний крем для тіла з високим фактором захисту. Однак найкраще придбати спеціальний сонцезахисний крем для обличчя. Він містить зволожуючі і доглядаючі компоненти, які будуть захищати твоє обличчя не тільки від шкідливого ультрафіолету, але і від зморшок, пігментації і зневоднення.


3. Сонцезахисний крем для губ і контуру очей. Ми радимо тобі придбати спеціальну помаду для губ, яку ти будеш використовувати на пляжі. Також є універсальні сонцезахисні стіки, які можна використовувати і для губ, і для ніжної шкіри під очима.


4. Сонцезахисний спрей для волосся. Твоє волосся не менше тіла вимагає захисту від шкідливого ультрафіолету, високих температур і солоної води. Якщо хочеш зберегти якість волосся, його колір і захистити шкіру голови від пересихання, використовуй спеціальний спрей для волосся на пляжі.


5. Термальна вода для обличчя. Збираючись на пляж, захопи з собою ще й термальну воду. Вона допоможе тобі легше перенести спеку і захистить твою шкіру від пересихання. Адже ультрафіолет і морська сіль можуть висушити твоє обличчя і принести відчуття дискомфорту.


6. Пантенол або будь-який інший засіб від сонячних опіків. Вирушаючи у відпустку, не забудь взяти з собою косметичні засоби від сонячних опіків. Адже трапитися може всяке, і якщо раптом ти випадково, обмазавшись усім на світі, заснеш на сонечку, то в такому випадку важливо, щоб у тебе тут же виявилися під рукою якісь ліки, які тебе врятують. Оптимальний варіант – взяти з собою пантенол.


Запам'ятайте: ніколи не змащуй на пляжі шкіру вазеліном, гліцерином, кремами, що містять мінеральні олії. Вода, скочуючись на них в крапельки, утворює свого роду лінзи, в яких сонячні промені фокусуються в потік такої потужності, що він здатний спалити шкіру.


Пошир для друзів!
ЦІКАВО :


МИ У СОЦМЕРЕЖАХ


сторінка : Леді | Головна