ЗВЕРНИ УВАГУ


КУРС ВАЛЮТ

ОПИТУВАННЯ, ТЕСТИ


02.05.2019

Чи потрібний у Червонограді скейт-парк?


15.04.2018

Пройди легкий, цікавий та водночас з хитринкою тест з англійської мови.


17.03.2018

Давайте перевіримо, чи добре Ви знаєте породи собак? (Тест)


18.10.2017

Опитування: де у Червонограді найсмачніша піца?


26.04.2017

ТЕСТ: а Ви добре знаєте місцевий говір?

Більше опитувань →

Цікаві тести →


РОБОТАРобота у Червонограді →

Робота в Польщі →


МИ У ФЕЙСБУЦІ

Як зберегти гарний зір.

опубліковано : 06.11.2020


Зір - основа нашої взаємодії з навколишнім світом. Велику частину інформації ми отримуємо саме через очі. Деякі люди не стикаються з проблемами, пов'язаними із зором до глибокої старості, а хтось вже народжується із захворюваннями, які тільки прогресують з роками. Незалежно від того, що закладено природою, важливо дбати про здоров'я очей. На зір можуть впливати різні чинники. Серед них:


▪️ спосіб життя;
▪️ вік;
▪️ спадковість;
▪️ прийом лікарських препаратів;
▪️ хронічні захворювання та ін.


Нижче ми розповімо, що можна зробити, щоб захистити свій зір і зберегти здоров'я очей, наскільки це можливо.


Записуйтеся на регулярні перевірки


Вам слід проходити перевірку зору кожні два роки або частіше, якщо це рекомендує окуліст. Ви можете звернутися в державну лікарню або в приватну офтальмологічну клініку. Головне - зберігати регулярність.


Очні тести можуть виявити ранні ознаки захворювань до того, як ви їх помітите. Багато з них можна вилікувати, якщо вони будуть виявлені досить рано. Фактично, обстеження допоможе не тільки вказати на офтальмологічні відхилення, але і діагностувати ширші проблеми зі здоров'ям, включаючи:


▪️ високий кровяний тиск;
▪️ діабет;
▪️ глаукому;
▪️ деякі види раку.


Тому не нехтуйте відвідинами офтальмолога.


Давайте очам відпочити


При використанні екрану, наприклад, ПК, планшета або смартфона, дотримуйтесь правило 20/20! Кожні 20 хвилин дивіться на щось, що знаходиться на відстані близько 6 метрів, протягом 20 секунд. Це допоможе дати очам відпочити, знизить навантаження.


Дотримуйтесь збалансовану дієту


Здоровий спосіб життя може допомогти вам зберегти хороший зір. Повноцінний раціон з великою кількістю свіжих фруктів і овочів дозволить знизити ризик розвитку очних захворювань. Омега-3 (жирна риба - скумбрія і тунець), цинк (сир, молоко і птах) і лютеїн (темно-зелені листові овочі - шпинат і т. П.) особливо гарні для підтримки здоров'я очей.


Забезпечте захист від УФ-променів


Ультрафіолетові (УФ) промені можуть завдати шкоди вашим очам. Сонцезахисні окуляри не тільки забезпечують більший комфорт при знаходженні на сонці, але і захищають сітківку від пошкоджень. Переконайтеся, що ви купуєте вироби з маркуванням, що вказує на наявність спеціального захисного УФ-фільтра. Це особливо важливо для дітей, оскільки сонячне випромінювання приносить більше шкоди в молодому віці.


Не забувайте, що сніг теж відбиває промені, тому не забудьте взяти з собою окуляри навіть в зимову погоду.


Киньте палити


Куріння пошкоджує тканини ока, подвоює ризик розвитку катаракти і ВДЖП (вікова дегенерація жовтої плями). Вони є основними причинами втрати зору у всьому світі.


Носіть окуляри за рецептом


Правильно підібрані окуляри або контактні лінзи допомагають очам функціонувати більш ефективно, знижують навантаження на них.


Дізнайтеся історію своєї родини


Деякі захворювання, наприклад, глаукома, можуть передаватися у спадок. Інформація про те, що у родичів були певні проблеми із зором, може дати окуліста можливість виявити хворобу до того, як вона стане серйозною, і проконсультувати вас, як уникнути її прогресування.
ЦІКАВО :


МИ У СОЦМЕРЕЖАХ


сторінка : Леді | Головна