ЗВЕРНИ УВАГУ


КУРС ВАЛЮТ

ОПИТУВАННЯ, ТЕСТИ


02.05.2019

Чи потрібний у Червонограді скейт-парк?


15.04.2018

Пройди легкий, цікавий та водночас з хитринкою тест з англійської мови.


17.03.2018

Давайте перевіримо, чи добре Ви знаєте породи собак? (Тест)


18.10.2017

Опитування: де у Червонограді найсмачніша піца?


26.04.2017

ТЕСТ: а Ви добре знаєте місцевий говір?

Більше опитувань →

Цікаві тести →


МИ У ФЕЙСБУЦІ

Playboy став партнером Ukrainian Gaming Week 2021

опубліковано : 18.03.2021


З огляду на те, що азартні ігри невід'ємна частина лайфстайлу сучасного чоловіка, то така співпраця не повинна дивувати.


Легендарний журнал Playboy Ukraine став генеральним інформаційним партнером Ukrainian Gaming Week 2021, йдеться на порталі “Рейтинг Казино” .


Історія Playboy сходить до 1953 року, коли вийшов перший журнал з фотографією Мерилін Монро на обкладинці. Сьогодні це всесвітньо відоме видання, у фотосесіях якого моделюють Елізабет Тейлор, Софі Лорен, Сінді Кроуфорд, Памела Андерсон, Мадонна та інші відомі жінки, а крім сенсаційних знімків, Playboy публікував захоплюючі історії, матеріали і статті про бізнес, спосіб життя, подорожі, моді , автомобілях, кіно і багато іншого. У журналі були представлені розповіді Артура Кларка, Маргарет Етвуд, Стівена Кінга, Станіслава Лема, а також інтерв'ю з Мартіном Лютером Кінгом і Фіделем Кастро.


Playboy Ukraine з'явився на світ у 2005 році. Він як і раніше дотримується своєї головної цінності - бути чоловічим журналом. Прямо зараз українська версія Playboy представлена ​​такими розділами, як Playmate, Interview, News, Art, Techno, Fashion, Рекомендувати.


23-24 березня в «КиївЕкспоПлаза» пройде масштабна виставка Ukrainian Gaming Week 2021, присвячена гральному бізнесу. У програмі заходу відкрита лекційна зона, UGW Awards і вечірка.
ЦІКАВО :


МИ У СОЦМЕРЕЖАХ


сторінка : Леді | Головна