ЗВЕРНИ УВАГУ


КУРС ВАЛЮТ

ОПИТУВАННЯ, ТЕСТИ


02.05.2019

Чи потрібний у Червонограді скейт-парк?


15.04.2018

Пройди легкий, цікавий та водночас з хитринкою тест з англійської мови.


17.03.2018

Давайте перевіримо, чи добре Ви знаєте породи собак? (Тест)


18.10.2017

Опитування: де у Червонограді найсмачніша піца?


26.04.2017

ТЕСТ: а Ви добре знаєте місцевий говір?

Більше опитувань →

Цікаві тести →


МИ У ФЕЙСБУЦІ

ВІДЕО: як уродженка Червонограда Анастасія Кочетова стала зіркою.

опубліковано : 21.03.2021


MamaRika - відома українська співачка, яку дехто пам'ятає під псевдонімом Еріка, розповіла про свій шлях до популярності, розкрила секрети стрункої фігури i розказала про алкогольну залежність.


Настя Кочетова (справжнє ім'я артистки) прославилася ще в 18 років. Тоді вона брала участь в дуже популярному проекті "Американський шанс". І їй навіть пропонували залишитися за кордоном імениті продюсери. Але юна співачка вирішила повернутися додому, сподіваючись на розвиток своєї кар'єри на батьківщині. Дома після останньої команди "Стоп. Знято" з Настею розпрощалися.


"Я, розуміючи, що я в повній за **, повертаюся в Червоноград, працюю десь там продавцем", - згадує співачка в інтерв'ю "Зірковому шляху" на телеканалі "Україна".

Болісне падіння Настя намагалася залікувати алкоголем!

"Я там відривалася як могла і пробувала забутися. Але потім зрозуміла, що це не працює, від цього стає ще гірше", - пояснює MamaRika.


Дівчина взялася за розум, переїхала до Львова і відкрила свою вокальну студію. У неї з'явилося чимало учнів. І, власне, завдяки одному з них Настя потрапила на "Фабрику зірок" - вона пройшла кастинг замість учениці, яка на ньому не з'явилася. Проект повернув Насті популярність і дав старт сольної кар'єри з гучним ім'ям Еріка.


Більше цікавих деталей дивіться у відео.


ЦІКАВО :


МИ У СОЦМЕРЕЖАХ


сторінка : Леді | Головна