ЗВЕРНИ УВАГУ


КУРС ВАЛЮТ

ОПИТУВАННЯ, ТЕСТИ


02.05.2019

Чи потрібний у Червонограді скейт-парк?


15.04.2018

Пройди легкий, цікавий та водночас з хитринкою тест з англійської мови.


17.03.2018

Давайте перевіримо, чи добре Ви знаєте породи собак? (Тест)


18.10.2017

Опитування: де у Червонограді найсмачніша піца?


26.04.2017

ТЕСТ: а Ви добре знаєте місцевий говір?

Більше опитувань →

Цікаві тести →


МИ У ФЕЙСБУЦІ

Геморой - які симптоми та як лікувати?

опубліковано : 13.06.2021


Що таке геморой.. Геморой - одне з найпоширеніших захворювань в проктології. Якщо по простому, то це збільшені вени (гемороїдальні вузли, що супроводжується застоєм в них крові) внизу прямої кишки та заднього проходу, в кінці анального каналу.

В результаті набряку і подразнення вони дуже часто виходять із заднього проходу. Одним з найбільш частих проявів геморою є виділення крові при відвідування туалету. Геморою схильні в рівній мірі чоловіки і жінки.


Для лікування геморою, якщо такий є, усуваються основні проблеми, такі як запор або діарея, і регулюється робота кишечника. Якщо симптоми спонтанно не покращуються, застосовується медикаментозна терапія. Під час медикаментозного лікування застосовуються різноманітні ліки при геморої або препарати для лікування геморою.


Одним із найпоширеніших препаратів для лікування геморою являється "РЕЛІФ". Якщо натиснете на виділене посилання, то перейдете до інструкція Реліф.


Прості зміни способу життя зазвичай можуть усунути симптоми легкого геморою протягом 3–7 днів. Вживання клітковини полегшить проходження їжі через кишечник.


Людина, у якої виявили геморой, на початковому етапі час від часу може відчувати відчуття дискомфорту в області заднього проходу, що в більшості випадків і є основним сигналом розвитку геморою.


Надалі з'являються інші симптоми захворювання.


Відчуття стороннього тіла в анус, тяжкість і запалення геморою можуть бути одними з перших симптомів геморою. Вони виникають через набухання і зміщення внутрішніх складок анального каналу. Можуть турбувати не постійно, а лише в певний час.


Анальний свербіж, печіння виникають в результаті випадання гемороїдальних вузлів, а так само виділення при цьому крові і слизу, які подразнюють слизову оболонку і шкіру в районі ануса. Хронічний геморой викликає свербіж в процесі дефекації.


Найбільш характерний для геморою симптомом є кровотеча. Кровотечі мають періодичний характер, а також можуть відрізнятися за тривалістю і своїм кольором. У більшості випадків вони виникають під час спорожнення кишечника, але не виключено їх прояв і в проміжний період. Кров може виділятися у вигляді крапель після виходу калу, а також бути присутнім в самому калі. Залежно від сили кровотечі кров може залишати різні сліди - від дрібних відбитків на туалетному папері до великих бризок на унітазі.


Випадання гемороїдальних вузлів є одним з найбільш характерних симптомів геморою. Спостерігається пряма залежність між даними симптомом геморою і стадією захворювання. На початковій стадії випавші вузли легко вправляються всередину самостійно, а на більш пізніх вправляються лише в результаті ручного втручання, або не вправляються взагалі.


Якщо ви маєте геморой, і у вас виникає питання, до якого лікаря звернутися, то відповідь проста - слід записатися на прийом до проктолога.
ЦІКАВО :


МИ У СОЦМЕРЕЖАХ


сторінка : Леді | Головна