МІСЦЕ "шапка"

Червоноград °НАД БУГОМ°

20.11.2016 | сторінка : Реклама


ЯК ПОДАТИ РЕКЛАМУ.

Можливо серед наших читачів є люди, які хотіли б розмістити свою рекламу на сайті nadbugom.in.ua


Ви можете розмістити звичайний рекламний банер або ж анімований банер.

При натисканні мишкою на банер, буде перекинуто на сторінку з детальною інформацією та фото вашого товару. Або ж Ви можливо маєте рекламну сторінку у соцмережах.


ВАРТІСТЬ РОЗМІЩЕННЯ БАНЕРА:
місце "Шапка" (На самому верху сайта, над меню) - 370 грн (1 місяць), 950 грн (3 місяці), 1500 грн (6 місяців).
місце №1 (розміщується відразу після любої статті на сторінці сайту) - 275 грн (1 місяць), 650 грн (3 місяці), 1000 грн (6 місяців).
місце №2 та №3 - 125 грн (1 місяць), 285 грн (3 місяці), 400 грн (6 місяців).


БАНЕРНА РЕКЛАМА.
Банерна реклама на порталі "Над Бугом" - ефективний і дієвий спосіб повідомити про Ваші товари чи послуги великій аудиторії у Червонограді та районі.

Контент порталу nadbugom.in.ua переглядає в середньому 20 000 унікальних відвідувачів в місяць, які заходять як на основну версію сайта, так і на мобільну.

Пролистайте сторінку вниз або вверх, і Ви побачите вільні місця, виділені для банерів. Місця пронумеровані, і Ви можете вибрати собі місце для реклами, яке Вам найбільше подобається (вартісь місця вказана вище). В такому порядку Ваш банер буде відображатися і на інших сторінках порталу. Кожен банер має по-своєму привабливе та інформаційне місце.


Додати свій банер на сайт "Над Бугом" надзвичайно просто:

1. Надішліть нам файл (графічне зображення, малюнок або флеш-об'єкт), який і буде Вашою рекламою, на admin@nadbugom.in.ua

2. Якщо нема самого файла-банера (реклами) - можливо, є зображення візитки, логотипу фірми тощо. Тоді ми зможемо дещо його переробити, щоб отримати так званий "рекламний банер".

Якщо зовсім нема ніяких зображень, але рекламу подати хочете, то ми можемо зробити для Вас дизайн банера. Вартість буде від 100 до 250 грн максимум. Залежить від дизайну банеру і анімації.


Можете вказати свій контактний номер телефону, адмін з Вами зв'яжеться і обсудить деталі розміщення та оплати.


РЕКЛАМНА СТАТТЯ.

Реклама може бути не лише у вигляді банера, а також як рекламна стаття - відвідувачі порталу "Над Бугом" стануть запорукою того, що інформацію про Вас та Вашу продукцію прочитає багато червоноградців.

1. Рекламну статтю (фото, текст) Ви можете подати свою (надсилаєте електронною поштою на admin@nadbugom.in.ua), а також можете домовитись, щоб ми її Вам написали. Це безкоштовно.
Стаття буде розміщена в новинах і її розміщення буде вартувати 250 грн.


2. Вартість публікації для політичних партій, кандидатів та їх представників у передвиборний період обговорюється в індивідуальному порядку.


ЗАЛИШИЛИСЯ ПИТАННЯ?
З любими питаннями сміло пишіть на пошту admin@nadbugom.in.uaМІСЦЕ №1


Loading...

Поділись статтею з друзями !