ЗВЕРНИ УВАГУ


КУРС ВАЛЮТ

ОПИТУВАННЯ, ТЕСТИ


02.05.2019

Чи потрібний у Червонограді скейт-парк?


15.04.2018

Пройди легкий, цікавий та водночас з хитринкою тест з англійської мови.


17.03.2018

Давайте перевіримо, чи добре Ви знаєте породи собак? (Тест)


18.10.2017

Опитування: де у Червонограді найсмачніша піца?


26.04.2017

ТЕСТ: а Ви добре знаєте місцевий говір?

Більше опитувань →

Цікаві тести →


МИ У ФЕЙСБУЦІ

У Червонограді виявили депутатів та посадовців, які причетні до корупційних справ.

опубліковано : 17.07.2018Протягом 2018 року за участі Червоноградської прокуратури у суди було направлено 25 протоколів про вчинення адміністративних правопорушень, пов’язаних із корупцією.

Про це повідомила прес-служба прокуратури Львівщини, інформує nadbugom.in.ua


Як результат, за корупцію покарано низку посадовців, чиновників та депутатів.


Серед зловмисників – одинадцять посадовців шахт "Червоноградська" та "Великомостівська" та інших відокремлених підрозділів ДП "Львіввугілля", начальник колони Львівсько-Волинського воєнізованого гірничорятувального загону, три депутати Червоноградської міської ради, депутат Жовківської районної ради, депутат Жовківської міської ради, два депутати Куликівської селищної ради, державний реєстратор речових прав на нерухоме майно Рава-Руської міської ради, колишній посадовець Сокальської райдержадміністрації та інші.


Зазначені адмінправопорушення стосуються порушення вимог фінансового контролю, зокрема, несвоєчасного подання без поважних причин декларації особи та несвоєчасного повідомлення про суттєві зміни у майновому стані.


За результатами розгляду цих протоколів 20 осіб визнано винними та накладено стягнення у вигляді штрафів. Окрім цього, в органи влади та місцевого самоврядування скеровано 9 подань з вимогою усунення порушень вимог антикорупційного законодавства, за наслідками розгляду яких до дисциплінарної відповідальності притягнуто 20 посадовців.


Пошир для друзів!


ЦІКАВО :
МИ В СОЦМЕРЕЖАХ


сторінка : Новини | Головна