ЗВЕРНИ УВАГУ


КУРС ВАЛЮТ

ОПИТУВАННЯ, ТЕСТИ


02.05.2019

Чи потрібний у Червонограді скейт-парк?


15.04.2018

Пройди легкий, цікавий та водночас з хитринкою тест з англійської мови.


17.03.2018

Давайте перевіримо, чи добре Ви знаєте породи собак? (Тест)


18.10.2017

Опитування: де у Червонограді найсмачніша піца?


26.04.2017

ТЕСТ: а Ви добре знаєте місцевий говір?

Більше опитувань →

Цікаві тести →


РОБОТАРобота у Червонограді →

Робота в Польщі →


МИ У ФЕЙСБУЦІ

На Сокальщині створять високотехнологічний комплекс виробництва моторного палива.

опубліковано : 10.08.2018Сьогодні, 9 серпня, у Львівській облраді, підписали Меморандум про реалізацію в Сокальському районі проекту «Створення в Україні високотехнологічного комплексу виробництва синтетичного моторного палива».

Про це повідомила прес-служба Львівської обласної ради, інформує nadbugom.in.ua


Повідомляється, що сторонами-підписантами стали: Львівська обласна рада; Львівська ОДА; ПП «Енергія природи – водень» (м. Харків) – замовник проекту; компанія «Гальф Петролиум Лимитед Ко» (Катар) – компанія, відповідальна за забезпечення проекту інвестиційним фінансуванням в повному обсязі.


Перший заступник голови облради Андрій Білоус звернув увагу на те, що реалізація Проекту базуватиметься на розробках вітчизняних вчених. «Упевнений, співпраця між українською наукою, іноземними інвесторами та регіональною владою – це запорука успішної реалізації Проекту», - наголосив посадовець.


За словами президента компанії «Гальф Петролиум Лимитед Ко» Абдулазіз Хамад А Аль-Делаімі, вони на стадії започаткування дуже важливого проекту – перетворення твердого палива в рідке. «Важливим аспектом реалізації цього проекту є і те, щоб долучити до цієї співпраці також і приватний сектор», - сказав він.


Варто додати, що основною ціллю проекту «Створення в Україні високотехнологічного комплексу виробництва синтетичного моторного палива» є збільшення виробництва моторного палива в Україні на 1,5 млн тонн.


Крім того, Проектом передбачається модернізація та дооснащення вугільної шахти «Зарічна»; будівництво переробного комплексу для отримання моторного палива; будівництво вугільної шахти «Тяглівська 1-2».


Період здійснення першої черги Проекту 2018 – 2023 роки.


Важливо, що інвестиційний ресурс ($ 4,2 млрд) – без використання державних коштів та надання державних гарантій від Уряду України.


У перспективі планується створення приблизно 8 тис додаткових робочих місць.


Пошир для друзів!

ЦІКАВО :
МИ В СОЦМЕРЕЖАХ


сторінка : Новини | Головна