ЗВЕРНИ УВАГУ


КУРС ВАЛЮТ

ОПИТУВАННЯ, ТЕСТИ


02.05.2019

Чи потрібний у Червонограді скейт-парк?


15.04.2018

Пройди легкий, цікавий та водночас з хитринкою тест з англійської мови.


17.03.2018

Давайте перевіримо, чи добре Ви знаєте породи собак? (Тест)


18.10.2017

Опитування: де у Червонограді найсмачніша піца?


26.04.2017

ТЕСТ: а Ви добре знаєте місцевий говір?

Більше опитувань →

Цікаві тести →


МИ У ФЕЙСБУЦІ

Заступника міського голови Червонограда відсторонили від роботи та взяли під варту.

опубліковано : 05.09.201829 серпня 2018 року, у Червоноградській міськраді львівськими правоохоронними органами спеціального призначення було затримано заступника міського голови із питань діяльності виконавчих органів. А вже 31 серпня, слідчий суддя Галицького районного суду м. Львова Городецька Л.М відсторонив посадовця від роботи.

Заступника мера підозрюють в отриманні неправомірної вигоди. Проте, на засіданні виконавчого комітету, міський голова Червонограда А. Залівський повідомив присутнім, що під час обшуку робочого кабінету та квартири підозрюваного - "хабара" знайдено не було та на руках держслужбовця спецвідбитків також не виявлено, інформує червоноградський nadbugom.in.ua


На даний момент відомо із ухвали суду , що заступника міського голови (чоловічої статі) затримано та відсторонено від посади строком на 2 місяці та взято під варту з утриманням у ДУ "Львівська установа виконання покарань №19".
Це зроблено для того, щоб посадовець не міг незаконними засобами впливати на свідків, протиправно перешкоджати кримінальному провадженню, зокрема негативно впливати на хід досудового розслідування, перешкоджати встановленню істини у справі, узгоджувати свої показання з показанням інших осіб, які визнані свідками у справі.


"На даний час органом досудового розслідування ще не допитано усіх свідків та не вилучено усіх документів, які мають важливе значення для встановлення обставин вчинення кримінального правопорушення", - зазначається в ухвалі Галицького райсуду.


Тривають слідчі дії.


Пошир для друзів!


ЦІКАВО :
МИ В СОЦМЕРЕЖАХ


сторінка : Новини | Головна