ЗВЕРНИ УВАГУ


КУРС ВАЛЮТ

ОПИТУВАННЯ, ТЕСТИ


02.05.2019

Чи потрібний у Червонограді скейт-парк?


15.04.2018

Пройди легкий, цікавий та водночас з хитринкою тест з англійської мови.


17.03.2018

Давайте перевіримо, чи добре Ви знаєте породи собак? (Тест)


18.10.2017

Опитування: де у Червонограді найсмачніша піца?


26.04.2017

ТЕСТ: а Ви добре знаєте місцевий говір?

Більше опитувань →

Цікаві тести →


МИ У ФЕЙСБУЦІ

У Червонограді депутати хочуть віддати стратегічний об'єкт у приватні руки, а борги повісити на мешканців.

опубліковано : 06.11.2018На чергову сесію Червоноградської міської ради, яка відбудеться 15 листопада, буде виноситись питання про погодження умов і схвалення проекту концесійного договору КП «Червоноградтеплокомуненерго».

Стратегічне підприємство місцеві депутати хочуть передати у концесію на 49 років сумнівній компанії, яку пов’язують з народними депутатами від «Блоку Петра Порошенка» Богданом та Ярославом Дубневичами.

Депутатам пропонують підтримати проект договору, відповідно до якого понад стоп’ятдесятимільйонна заборгованість підприємства за природний газ залишається за містом, а майно відходить до концесіонера!

Проти цього виступає «Об’єднання «Самопоміч Червоноград», яке пропонує відкласти дане питання, оскільки опалювальний сезон вже розпочато.

Проте представники інших політичних сил чомусь уперто поспішають.


Варто зазначити, що частина мешканців Львівщини уже відчули всі "переваги" приватного обігріву. Теплогенеруючі підприємства міст Новояворівськ та Новий Розділ свого часу були передані у власність підприємствам, які належать братам Дубневичам. І ось зараз майно цих компаній арештовано, проти власників порушенні кримінальні провадження за багатомільйонні зловживання. Невже хочемо, щоб подібна ганьба повторилася і у Червонограді?


А наші читачі що думають з цього приводу?..Пошир для друзів!


ЦІКАВО :
МИ В СОЦМЕРЕЖАХ


сторінка : Новини | Головна