ЗВЕРНИ УВАГУ


КУРС ВАЛЮТ

ОПИТУВАННЯ, ТЕСТИ


02.05.2019

Чи потрібний у Червонограді скейт-парк?


15.04.2018

Пройди легкий, цікавий та водночас з хитринкою тест з англійської мови.


17.03.2018

Давайте перевіримо, чи добре Ви знаєте породи собак? (Тест)


18.10.2017

Опитування: де у Червонограді найсмачніша піца?


26.04.2017

ТЕСТ: а Ви добре знаєте місцевий говір?

Більше опитувань →

Цікаві тести →


РОБОТАРобота у Червонограді →

Робота в Польщі →


МИ У ФЕЙСБУЦІ

З січня 2019 року вводиться нова платіжка при оплаті послуг ЖКГ.

опубліковано : 04.12.2018Стало відомо, що Національна комісія, яка здійснює держрегулювання на ринку послуг, з 1 січня 2019 року введе нову платіжку при оплаті послуг ЖКГ - за розподіл електроенергії.


Про це у Facebook розповіла голова Нацкомісії Оксана Кривенко, інформує червоноградський nadbugom.in.ua


Оксана повідомила, що відповідно до закону «Про ринок електричної енергії» енергопостачальні компанії повинні відокремитися від постачальників, відповідно, їм доведеться платити за доставку світла в житло окремо. Таким чином частина оплати комуналки буде йти на оплату розподілу електричної енергії.


З нового року споживач повинен буде укласти два договори: про розподіл електроенергії з оператором системи розподілу й про постачання електричної енергії споживачу з обраним енергопостачальником.


Відтак, відповідно до Правил роздрібного ринку електричної енергії, які затверджені постановою НКРЕКП від 14.03.2018 №312, для забезпечення споживання електричної енергії споживач укладає договори:

1) про надання послуг з розподілу електричної енергії споживачу з оператором системи розподілу;
2) про постачання електричної енергії споживачу з обраним електропостачальником або про постачання електричної енергії постачальником універсальних послуг (для побутових або малих непобутових споживачів).


"Договір споживача з оператором системи розподілу переважно стосується технічних параметрів потужності, класу напруги, якості електричної енергії, процедури відключення та підключення. Договір про постачання електричної енергії передбачає комерційний продаж споживачу електричної енергії як товарної продукції",
- пояснила голова НКРЕКУ.


Крім того, договори про користування електричною енергією (для населення) та про постачання електричної енергії, укладені споживачами з обленерго, припиняють свою дію з 01 січня 2019 року.


При цьому в Нацкомісії запевняють, що на вартість послуги поділ оплати за електроенергію «на дві платіжки» не повинен вплинути.Пошир для друзів!


ЦІКАВО :
МИ В СОЦМЕРЕЖАХ


сторінка : Новини | Головна