ЗВЕРНИ УВАГУ


КУРС ВАЛЮТ

ОПИТУВАННЯ, ТЕСТИ


02.05.2019

Чи потрібний у Червонограді скейт-парк?


15.04.2018

Пройди легкий, цікавий та водночас з хитринкою тест з англійської мови.


17.03.2018

Давайте перевіримо, чи добре Ви знаєте породи собак? (Тест)


18.10.2017

Опитування: де у Червонограді найсмачніша піца?


26.04.2017

ТЕСТ: а Ви добре знаєте місцевий говір?

Більше опитувань →

Цікаві тести →


МИ У ФЕЙСБУЦІ

Інформація про страйк гірників шахти ЛІСОВА станом на ранок 11 грудня.

опубліковано : 11.12.2018Шахтарі продовжують підземний страйк на шахті ДП Львіввугілля ЛІСОВА. Станом на 07.00 годину ранку під землею перебувають біля сотні гірників.


Вчора, з 1-ої зміни під землею залишилося 45 шахтарів, до них приєдналися 78 гірників з 3-ої зміни. Спуск в шахту гірників 4-ої зміни - адміністрація підприємства заблокувала. З різних причин частина гірників виїхала на поверхню. Зараз під землею перебуває 98 шахтарів.


Вимога робітників проста - погасити заборгованість із заробітної плати, адже шахтарям ще за жовтень виплатили тільки 48% від зарплати.


В той самий час міністр енергетики та вугільної промисловості Ігор Насалик відволік на інші цілі 240 млн грн, які були зароблені шахтарями за відвантажену ДП «Львівугілля» продукцію. Тобто видобуте гірниками Прибужжя вугілля реалізується через державну структуру, підпорядковану Міністерству енергетики та вугільної промисловості України.


Парадокс полягає у тому, що шахтарі ДП “Львіввугілля” за сумлінну працю й максимально можливий видобуток вугілля із підготовлених лав замість винагороди отримали заборгованість із зарплати.


Це вже не перший протест в Україні, який провокує сам міністр Ігор Насалик.


Михайло ВолинецьПошир для друзів!


ЦІКАВО :
МИ В СОЦМЕРЕЖАХ


сторінка : Новини | Головна