ЗВЕРНИ УВАГУ


КУРС ВАЛЮТ

ОПИТУВАННЯ, ТЕСТИ


02.05.2019

Чи потрібний у Червонограді скейт-парк?


15.04.2018

Пройди легкий, цікавий та водночас з хитринкою тест з англійської мови.


17.03.2018

Давайте перевіримо, чи добре Ви знаєте породи собак? (Тест)


18.10.2017

Опитування: де у Червонограді найсмачніша піца?


26.04.2017

ТЕСТ: а Ви добре знаєте місцевий говір?

Більше опитувань →

Цікаві тести →


МИ У ФЕЙСБУЦІ

У Червонограді знайшли мертвим екс-главу Правого сектора: Самогубство чи вбивство?

опубліковано : 18.12.2018У Червонограді очевидці були повідомили у поліцію, що невідомий чоловік хоче накласти на себе руки . Пораненого доставили у місцеву лікарню, де він помер від отриманих травм. Пізніше було встановлено, що цим чоловіком виявився екс-глава "Правого сектора" області 53-річний Ігор Коцюруба.


Обставини смерті залишаються до кінця не з'ясованими, оскільки поліція, ґрунтуючись на телефонному дзвінку очевидця, стверджує про спробу самогубства. Зате близькі друзі активіста припускають, що йдеться про вбивство, повідомляє Zaxid.net


У повідомленні поліції не вказане прізвище загиблого, але прес-секретар Нацполіції підтвердила ЗМІ, що йдеться про відомого львівського активіста Ігоря Коцюрубу. За фактом смерті 53-річного активіста відкрите кримінальне провадження.


Тим часом з'явилися припущення у соцмережі Facebook, що Коцюруба був убитий. Про це повідомили відразу кілька старих знайомих Коцюруби.


Так, Голова Львівської обласної організації Українського товариства охорони пам'яток історії та культури Андрій Салюк, який дружив з Коцюрубою з часів першої студентської революції на граніті, також стверджує, що сталося вбивство.


Про вбивство Ігоря Коцюруби також повідомила Олена Терещук, активістка ГО "Антикорупційна платформа". У розмові з ZAXID.NET Олена Терещук заявила, що отримала інформацію про вбивство від працівника правоохоронних органів і одного з членів ГО "Розвиток суспільства", проте відмовилася від подальших коментарів.


У Червоноградській центральній міській лікарні по телефону головного лікаря підтвердили, що Ігоря Коцюрубу привезли з перерізаним горлом. Він помер у реанімації, оскільки "рана була несумісна з життям".


Львівський хірург, колишній член Студентського братства Андрій Кіхтяк спростував поширену раніше версію про інфаркт міокарда. Він повідомив, що Коцюруба потрапив до лікарні з двома різаними ранами шиї та помер від втрати крові.


Довідка: 53-річний Ігор Коцюруба був активним учасником Студентського братства Львівщини кінця 80-х років, брав участь у першій студентській революції на граніті, був комендантом наметового містечка на Майдані під час Помаранчевої революції, активним учасником Революції Гідності. Навесні 2014-го очолював "Правий сектор" у Львівській області. До 2015-го керував громадським формуванням з охорони правопорядку у Львові "Афганська сотня". Був головою Української ветеранської організації та членом Народної Ради України.Пошир для друзів!


ЦІКАВО :
МИ В СОЦМЕРЕЖАХ


сторінка : Новини | Головна