ЗВЕРНИ УВАГУ


КУРС ВАЛЮТ

ОПИТУВАННЯ, ТЕСТИ


02.05.2019

Чи потрібний у Червонограді скейт-парк?


15.04.2018

Пройди легкий, цікавий та водночас з хитринкою тест з англійської мови.


17.03.2018

Давайте перевіримо, чи добре Ви знаєте породи собак? (Тест)


18.10.2017

Опитування: де у Червонограді найсмачніша піца?


26.04.2017

ТЕСТ: а Ви добре знаєте місцевий говір?

Більше опитувань →

Цікаві тести →


МИ У ФЕЙСБУЦІ

Пенсійні послуги для червоноградців стають ближчими.

опубліковано : 26.01.2019

Фото: Червоноградський відділ обслуговування громадян ГУПФУОдним з основних напрямків роботи пенсійної служби Львівщини є підвищення якості обслуговування громадян.

Для зручності мешканців Червонограда, 23 січня, було відкрито нове віддалене робоче місце у відділенні "Червоноградська філія АТ КБ "Приватбанк", яке знаходиться за адресою: Червоноград, вул. Корольова, 14 А.

Урочисте відкриття відбулось за участю начальника Червоноградського відділу обслуговування громадян (сервісного центру) Світлани Сідельник та Червоноградської філії АТ "Приватбанк" Вадима Гури.


Перший прийом, на який звернулось 3 громадян, провела головний спеціаліст сервісного центру Оксана Гнатишин. Присутні цікавилися питаннями перерахунку пенсій з 1 січня та з 1 березня 2019 року, можливістю підвищення пенсій з урахуванням заробітної плати за інші періоди трудової діяльності.


Кожному відвідувачу спеціаліст розповіла про електронні послуги Пенсійного фонду, а саме: Веб – портал та смс – повідомлення.


Графік роботи на віддаленому робочому місці:
щосереди з 14 до 17 год.


Довідково : У Червоноградському відділі обслуговування громадян (сервісному центрі) на обліку перебуває 26043 особи, з них - 9659 одержувачів пенсій через відділення АТ КБ "Приватбанку".


Пошир для друзів!


ЦІКАВО :
МИ В СОЦМЕРЕЖАХ


сторінка : Новини | Головна