ЗВЕРНИ УВАГУ


ПОГОДА у районі

КУРС ВАЛЮТ

ОПИТУВАННЯ, ТЕСТИ


02.05.2019

Чи потрібний у Червонограді скейт-парк?


15.04.2018

Пройди легкий, цікавий та водночас з хитринкою тест з англійської мови.


17.03.2018

Давайте перевіримо, чи добре Ви знаєте породи собак? (Тест)


18.10.2017

Опитування: де у Червонограді найсмачніша піца?


26.04.2017

ТЕСТ: а Ви добре знаєте місцевий говір?

Більше опитувань →

Цікаві тести →


РОБОТАРобота у Червонограді →

Робота в Польщі →


МИ У ФЕЙСБУЦІ

У Червонограді відкрили навчально-практичний центр для підготовки електрогазозварників.

опубліковано : 29.01.202128 cічня 2021 року у Червонограді офіційно відкрили навчально-практичний центр технології зварювальних робіт у державному професійно-технічному навчальному закладі «Червоноградський професійний гірничо-будівельний ліцей».

Центр зможе забезпечувати підготовку висококваліфікованих працівників з професій «Електрозварник ручного зварювання» та «Електрогазозварник».

У навчально-практичному центрі відбуватиметься замкнутий цикл, що дозволить учням здобувати практичні навики на сучасному обладнанні за інноваційними технологіями.


Для центру закупили зварювальні апарати, учнівські зварювальні столи, верстак з комплектуючими, зварювальні захисні жалюзі, комп’ютерне обладнання, комплект редукторів та балонів для зварювання тощо. Також провели капітальний ремонт вентиляції, монтаж вікон та системи освітлення, облаштували зварювальні пости.


Все встановлене обладнання є професійним та відповідає сучасним вимогам. Устаткування служить для усіх видів зварювання та всіх типів металів. Окрім того, майстерню обладнано необхідними комунікаціями та засобами безпеки.

ЦІКАВО :
МИ В СОЦМЕРЕЖАХ


сторінка : Новини | Головна