ЗВЕРНИ УВАГУ


ПОГОДА у районі

КУРС ВАЛЮТ

ОПИТУВАННЯ, ТЕСТИ


02.05.2019

Чи потрібний у Червонограді скейт-парк?


15.04.2018

Пройди легкий, цікавий та водночас з хитринкою тест з англійської мови.


17.03.2018

Давайте перевіримо, чи добре Ви знаєте породи собак? (Тест)


18.10.2017

Опитування: де у Червонограді найсмачніша піца?


26.04.2017

ТЕСТ: а Ви добре знаєте місцевий говір?

Більше опитувань →

Цікаві тести →


РОБОТАРобота у Червонограді →

Робота в Польщі →


МИ У ФЕЙСБУЦІ

Поліцейському із Червонограда у Львові видалили 11-кілограмову пухлину.

опубліковано : 21.12.2021


До лікарні швидкої медичної допомоги Першого територіального медичного об'єднання Львова 24-річного поліцейського з Червонограда «швидка» привезла у вкрай важкому стані з гострим болем у животі. Лікарі діагностували в пацієнта перитоніт (запалення черевної порожнини), одразу два абсцеси та розрив тонкої кишки.

Лікарі відразу почали готувати чоловіка до термінової операції. Про пухлину в животі 24-річний правоохоронець дізнався рік тому у переддень весілля. Відтоді він з проханням допомогти обійшов не один медичний заклад, але на операцію через величезний розмір пухлини ніхто не наважувався.


Рік пухлина тиснула на внутрішні органи і чоловіка до лікарні привезли на межі життя і смерті, повідомили на Facebook-сторінці лікарні.

Оперативне втручання тривало п’ять годин. Щоб врятувати пацієнта, гігантську пухлину йому довелося видалили разом із трьома метрами тонкої кишки та метром товстої.

Операція пройшла успішно. Медики кажуть, що «швидка» вчасно доставила чоловіка до лікарні. Але на цьому випробування пацієнта не завершилися. Пухлина виявилася злоякісною, тож попереду ще тривале лікування.

За словами лікарів, пухлини товстої кишки на початкових стадіях протікають безсимптомно. Тому виявити їх вчасно, коли вони найкраще піддаються лікуванню, можна лише завдяки регулярним профілактичним обстеженням.


zaxid.netПошир для друзів!
ЦІКАВО :
ПРИЄДНУЙСЯ ДО НАС У СОЦМЕРЕЖАХ


сторінка : Новини | Головна