ЗВЕРНИ УВАГУ


КУРС ВАЛЮТ

ОПИТУВАННЯ, ТЕСТИ


02.05.2019

Чи потрібний у Червонограді скейт-парк?


15.04.2018

Пройди легкий, цікавий та водночас з хитринкою тест з англійської мови.


17.03.2018

Давайте перевіримо, чи добре Ви знаєте породи собак? (Тест)


18.10.2017

Опитування: де у Червонограді найсмачніша піца?


26.04.2017

ТЕСТ: а Ви добре знаєте місцевий говір?

Більше опитувань →

Цікаві тести →


МИ У ФЕЙСБУЦІ

Ваша оперативна пам’ять занадто мала? Ось як це виправити!

опубліковано : 16.07.2022Проблеми з пам’яттю ноутбука можуть з часом сповільнити роботу ноутбука. Ось як встановити розмір віртуальної пам'яті та підвищити продуктивність. Вам здається, що ваша установка Windows 10 сповільнюється з часом? Ви не уявляєте цього. Оскільки вимоги до обладнання для популярних додатків зростають, ваше устаріле обладнання страждає.


Часто є простий винуватець: низька пам’ять. Якщо у вас недостатньо системної пам’яті, ваша система буде сповільнюватися до сканування при спробі запустити кілька ресурсоємних програм. Зараз багато програм використовує велику кількість оперативної пам'яті, і якщо у вас стоїть мінімум 4 ГБ, швидше за все вам цього не вистачить. Ви можете подивитися, чи доступне для вашого ноутбука збільшення ОЗУ в zeto.ua, наприклад, до 8 або 16 ГБ.


Ось як ви виправляєте розмір віртуальної пам’яті Windows 10, щоб ці проблеми зникли.


Що таке віртуальна пам’ять?


Ноутбук має два типи пам’яті: жорсткий диск або твердотільний накопичувач та оперативну пам’ять.


На вашому жорсткому диску знаходиться ваша операційна система, а також ваші фотографії, музика, ігри, документи тощо. Ваша оперативна пам’ять зберігає дані, специфічні для програми. Це набагато швидше, але також і мінливіше, виступаючи робочою зоною зберігання відкритих програм та файлів.


Отже, що таке віртуальна пам’ять?


Що ж, якщо ви використовуєте всю оперативну пам’ять, доступну для вашої системи, вона використовуватиме віртуальну пам’ять, також відому як файл підкачки чи підкачки, для тимчасового розширення. Віртуальна пам’ять вашої системи робить це, використовуючи частину пам’яті жорсткого диска, щоб ефективно розширити оперативну пам’ять. Отже, ця віртуальна пам’ять надзвичайно корисна. Це дозволяє вашій системі обробляти більше даних для більшої кількості програм, ніж раніше.


Однак пам'ять вашого жорсткого диска (і навіть швидший твердотільний накопичувач) набагато повільніша, ніж ваша надшвидка оперативна пам'ять, тому ваша продуктивність може постраждати.


Коли пам’яті закінчується, починає діяти файл підкачки. Деякі дані, що зберігаються в оперативній пам’яті, перемістяться до файлу підкачки, забезпечуючи додатковий простір для високошвидкісних функцій пам’яті.


Вичерпується віртуальна пам’ять


Якщо у ваша оперативна пам'ять закінчується, ви побачите таке повідомлення:
У вашій системі мало віртуальної пам’яті. Windows збільшує розмір файлу підкачки віртуальної пам'яті. Під час цього процесу запити пам'яті для деяких програм можуть бути відхилені. Для отримання додаткової інформації див. Довідку.


Збільшення розміру файлу підкачки вручну полегшить це повідомлення відповідно до повідомлення про помилку. Windows встановлює початковий файл підкачки віртуальної пам'яті, рівний обсягу встановленої оперативної пам'яті. Файл підкачки має мінімум 1,5 рази та максимум три рази вашої фізичної оперативної пам'яті.


Ви можете розрахувати розмір файлу підкачки за допомогою наведеної нижче системи. Наприклад, система з 4 ГБ оперативної пам'яті мала б мінімум 1024x4x1,5 = 6,144 МБ [1 ГБ оперативної пам'яті x встановленої оперативної пам'яті x мінімальної]. Тоді як максимум становить 1024x4x3 = 12288 Мб [1 Гб оперативної пам'яті x встановленої оперативної пам'яті x максимум].


Тим не менше, 12 Гб для файлу підкачки величезний. Я б не рекомендував використовувати верхню межу. Чому? Оскільки як тільки ваш файл підкачки збільшується на певний розмір, ваша система стане нестабільною. Таким чином, файл підкачки - це тимчасове виправлення.


Як збільшити свою віртуальну пам’ять


Закономірне запитання: "Скільки віртуальної пам'яті слід встановити?"


Ось як ви збільшуєте розмір файлу підкачки, щоб позбутися повідомлення про помилку віртуальної пам'яті.


1. Перейдіть до Панелі управління, Система та безпека та Система.
2. Виберіть Додаткові налаштування системи, щоб відкрити Властивості системи. Тепер відкрийте вкладку Додатково .
3. У розділі "Виконання" виберіть "Налаштування". Відкрийте вкладку Додатково. У розділі Віртуальна пам’ять виберіть Змінити. Ось ваші параметри віртуальної пам'яті.


Опцією за замовчуванням є Автоматичне керування розміром файлу підкачки для всіх дисків. Зніміть цей прапорець, щоб увімкнути поточний сірий розділ нижче. Виберіть диск, для якого потрібно змінити розмір файлу підкачки. Зазвичай це ваш диск C:.


Тепер виберіть Нестандартний розмір. Встановіть файлу підкачки, дотримуючись рекомендованого розміру для вашої системи. Пам'ятайте, Windows обмежує розмір файлу підкачки втричі більше розміру встановленої оперативної пам'яті. Це для забезпечення стабільності системи. Встановіть для початкового розміру значення, яке виділено в даний момент (див. Нижче).


Клацніть Set, а потім OK. Ви успішно збільшили обсяг віртуальної пам'яті вашої системи.


Зверніть увагу, що Windows не відображає попередження щодо збільшення розміру файлу підкачки (віртуальної пам'яті), але системні попередження відображаються щодо зменшення. Раптове зменшення може спричинити пошкодження системи.


Інші способи збільшення вашої віртуальної пам’яті


Якщо ви виявите, що ваша система все ще працює повільно після налаштування розміру файлу підкачки, вам слід розглянути можливість оновлення оперативної пам'яті.


Оновлення оперативної пам'яті - це єдиний спосіб збільшити віртуальну пам’ять за рахунок збільшення обсягу загальної пам’яті, доступної системі. Таким чином, ви полегшите проблему з віртуальною пам’яттю під час процесу, і ви також зможете збільшити швидкість вашої системи.


Які найкращі налаштування віртуальної пам'яті?


Я схильний залишати налаштування віртуальної пам'яті в спокої. Windows 10 управляє вашою фізичною та віртуальною пам’яттю разом із нею. Якщо ви продовжуєте досягати обмеження пам’яті файлу підкачки, вам слід розглянути можливість оновлення оперативної пам'яті. Це змінить світ, особливо для старих систем.

ЦІКАВО :
МИ В СОЦМЕРЕЖАХ


сторінка : Новини | Головна