ЗВЕРНИ УВАГУ


ПОГОДА у районі

КУРС ВАЛЮТ

ОПИТУВАННЯ, ТЕСТИ


02.05.2019

Чи потрібний у Червонограді скейт-парк?


15.04.2018

Пройди легкий, цікавий та водночас з хитринкою тест з англійської мови.


17.03.2018

Давайте перевіримо, чи добре Ви знаєте породи собак? (Тест)


18.10.2017

Опитування: де у Червонограді найсмачніша піца?


26.04.2017

ТЕСТ: а Ви добре знаєте місцевий говір?

Більше опитувань →

Цікаві тести →


РОБОТАРобота у Червонограді →

Робота в Польщі →


МИ У ФЕЙСБУЦІ

На Червоноградщині проходить операція ''Пішохід''

опубліковано : 19.07.2022З 18 по 31 липня на території обслуговування Червоноградського районного відділу поліції проводяться профілактичні відпрацювання, щоб запобігти загибелі та травмуванню пішоходів на дорозі.


Чому такі заходи важливі?


Щодня поліцейські Червоноградського РВП фіксують десятки порушень ПДР пішоходами та водіями. Нерідко такі порушення мають фатальні наслідки, однак більшість громадян не усвідомлюють усієї небезпеки, на яку себе наражають.


Яка їхня мета?


Привчити пішоходів неухильно дотримуватися ПДР, а саме: переходити проїжджу частину лише у спеціально відведених для цього місцях з дотриманням правил особистої безпеки, а також нагадати водіям про надання переваги у русі пішоходам на пішохідних переходах та регульованих перехрестях.


Що чекає усіх учасників дорожнього руху?


- Посилена інформаційна-роз’яснювальна робота від працівників відділу реагування патрульної поліції, аби підвищити рівень виховання суспільства у сфері безпеки дорожнього руху і власної відповідальності;
- особлива увага приділятиметься вихованню молодого покоління (хоч поліцейські на постійній основі відвідують навчальні заклади і проводять заняття з учнями, операція “Пішохід” — це ще один привід нагадати дітям про найважливіше: ПДР, правила безпечної поведінки на дорозі та важливість наявності у пішохода світловідбиваючих елементів, флікерів).


Уже за першу добу проведення профілактичних заходів працівниками відділу реагування патрульної поліції Червоноградського районного відділу поліції складено 4 постанови за перехід пішоходами дороги поза пішохідним переходом та 3 постанови за аналогічне порушення особами, які перебували в стані алкогольного сп’яніння.


Долучайтеся до заходів й будьте відповідальними учасниками дорожнього руху. Зробимо наші дороги безпечними разом!


Червоноградський районний відділ поліції

ЦІКАВО :
МИ В СОЦМЕРЕЖАХ


сторінка : Новини | Головна