ЗВЕРНИ УВАГУ


ПОГОДА у районі

КУРС ВАЛЮТ

ОПИТУВАННЯ, ТЕСТИ


02.05.2019

Чи потрібний у Червонограді скейт-парк?


15.04.2018

Пройди легкий, цікавий та водночас з хитринкою тест з англійської мови.


17.03.2018

Давайте перевіримо, чи добре Ви знаєте породи собак? (Тест)


18.10.2017

Опитування: де у Червонограді найсмачніша піца?


26.04.2017

ТЕСТ: а Ви добре знаєте місцевий говір?

Більше опитувань →

Цікаві тести →


РОБОТАРобота у Червонограді →

Робота в Польщі →


МИ У ФЕЙСБУЦІ

Як вибрати змішувач для ванни та кухні.

опубліковано : 22.07.2022Якщо ви любите гарний дизайн у ванній кімнаті та кухні та цінуєте відмінну якість, то потрібно обрати якісного виробника сантехніки, яких на ринку України є зараз досить багато.


Наприклад, компанія bruma представляє настільки широкий асортимент змішувачів на сантехнічному ринку, що перед вибором бажаної моделі потрібно ознайомитися із каталогом.


Вивчивши каталог фірми, ви зможете легко підібрати змішувачі практично для будь-якої ванної кімнати чи кухні. Стильова різноманітність запропонованих виробів дозволить знайти ідеальне сантехнічне обладнання для вашого будинку. Оскільки магазин має найбільший асортимент душових систем та іншої сантехніки, вся продукція в каталозі розподілена за колекціями.


Які бувають види змішувачів.


- Двохвентильні змішувачі - це кран, який має два окремих вентиля (гаряча та холодна вода).


- Одноважільні змішувачі - це кран з одним важелем, за допомогою якого ви регулюєте температуру та напор води.


- Сенсорні змішувачі.

- Термостатичні змішувачі - це кран, який володіє датчиком темперетури, щоб чітко підтримувати налаштовану заздалегіть температуру води.


Головна відмінність одно- і двох важельних змішувачів полягає в тому, що вони мають різні запірні клапани.Запірні крани -це внутрішня деталь, яка відповідає за відкриття та закриття потоку води:


1. Одноважільні моделі оснащені так званим картриджем. Він буває керамічним, кульовим чи пластиковим.

2. Двовентильні моделі мають кран-букси та гумову прокладку. Саме від гумової прокладки найчастіше залежить справність крана. Вона буває керамічною чи гумовою.


Змішувачі для кухні та ванни дещо різняться.


Також важливий вилив змішувача.
Від виливу залежить, наприклад, чи зможете ви набирати воду у великі каструлі, і чи буде вона розбризкуватись по стільниці. Він може бути низьким та високим. Оптимальна висота виливу змішувача залежить від глибини чаші раковини.


Якщо глибина вашої чаші від 171 мм. до 195 мм, то до такої мийки підійде змішувач як з високо, так і низько розташованою головкою виливу. Високий вилив підходить для чаш, глибина яких складає 200-205 мм.


Ще один важливий момент – носик змішувача має знаходитися приблизно над центром чаші. Якщо розмістити його ближче до внутрішньої стіни, є ризик, що вода накопичуватиметься за краном. Якщо ж носик буде надто близько розташований до краю стільниці, вода розбризкуватиметься на підлогу.

ЦІКАВО :
МИ В СОЦМЕРЕЖАХ


сторінка : Новини | Головна