ЗВЕРНИ УВАГУ


КУРС ВАЛЮТ

ОПИТУВАННЯ, ТЕСТИ


02.05.2019

Чи потрібний у Червонограді скейт-парк?


15.04.2018

Пройди легкий, цікавий та водночас з хитринкою тест з англійської мови.


17.03.2018

Давайте перевіримо, чи добре Ви знаєте породи собак? (Тест)


18.10.2017

Опитування: де у Червонограді найсмачніша піца?


26.04.2017

ТЕСТ: а Ви добре знаєте місцевий говір?

Більше опитувань →

Цікаві тести →


МИ У ФЕЙСБУЦІ

У Червонограді знизили тарифи на послугу із поводження з побутовими відходами

опубліковано : 29.07.2022Комунальне підприємство "Червонограджитлокомунсервіс", директор Юрій Кукоба, з 1 липня цього року знизило тари­фи на послугу із поводження з побутовими відходами та на послуги банно-оздоровчого комплексу "Нептун". Відповідні рішення погоджені і прийняті на вівторковому засі­данні виконавчого комітету Червоноград­ської міської ради. Доповідав начальник Управління житлово-комунального госпо­дарства Андрій Думич.


Комунальне підприємство "Червоноград­житлокомунсервіс" було платником ПДВ, а на період воєнного стану перейшло на єдиний податок по третій групі. В законі написано, що тарифи переглядаються в разі зміни якоїсь скла­дової. Тому підприємство звернулося до вико­навчого комітету щодо коригування тарифів на послуги з поводження з побутовими відходами в бік зменшення у зв’язку із зміною на підпри­ємстві системи оподаткування.


Розмір плати із поводження з побутовими від­ходами на одну людину в місяць для населення, яке проживає в багатоквартирних і одноквартир­них будинках з наявністю усіх видів благоустрою в місті Червоноград та селищі Гірник, знизився з 23 гривень до 21,57 гривні; для населення, яке проживає в одноквартирних житлових будинках з присадибною ділянкою з наявністю усіх видів благоустрою тариф знизився з 35,98 гривні до 33,89 гривні; для проживаючих у гуртожитку тариф знизився з 11,87 гривні до 11,01 гривні.

ЦІКАВО :
МИ В СОЦМЕРЕЖАХ


сторінка : Новини | Головна