ЗВЕРНИ УВАГУ


КУРС ВАЛЮТ

ОПИТУВАННЯ, ТЕСТИ


02.05.2019

Чи потрібний у Червонограді скейт-парк?


15.04.2018

Пройди легкий, цікавий та водночас з хитринкою тест з англійської мови.


17.03.2018

Давайте перевіримо, чи добре Ви знаєте породи собак? (Тест)


18.10.2017

Опитування: де у Червонограді найсмачніша піца?


26.04.2017

ТЕСТ: а Ви добре знаєте місцевий говір?

Більше опитувань →

Цікаві тести →


РОБОТАРобота у Червонограді →

Робота в Польщі →


МИ У ФЕЙСБУЦІ

У Червонограді лікарі врятували чоловіка, у якого стався інфаркт.

опубліковано : 31.08.2022Днями місцевим лікарям вдалося врятувати чоловіка, у якого раптово стався інфаркт міокарда.


«Нічні виклики якісь особливо тривожні. Отож надходить черговий, приводом якого були проблеми з диханням», – розповідає лікарка з медицини невідкладних станів станції ЕМД «Червоноград» Мирослава Шевчук.

«Нас зустріли, провели до пацієнта. У мужчини на час нашого приїзду було агональне патологічне дихання. Мерщій до нього – а хворий блідий, вкритий липким потом, не контактний, без свідомості.

Разом із фельдшером Андрієм Соколиком почали огляд. Пульсація на периферичних артеріях ще зберігалася, але тиск впав до 70/40. Сатурація була 40. Уточнили, що хворий був діабетиком, цукор при обстеженні показав 20,1 мілімоля», – повідомила лікарка.

«Аби виявити, чому відбулося падіння тиску, потрібно зняти пацієнту кардіограму, тож поклали хворого на спину, як раптом він дає нам зупинку кровообігу та дихання.

Переклали чоловіка на тверду поверхню й почали реанімаційні заходи: непрямий масаж серця, штучну вентиляцію легень. Дефібрилятор... розряд.

Як тільки пройшло 4 цикли і мали вже вводити адреналін, хворий почав самостійно дихати, з’явився пульс, піднявся тиск. Ми підключили дофамін, хворого стабілізували, і вже під час того, як пацієнта спускали в карету швидкої, він був при свідомості.

Звісно, консультувалися з лікарем-кардіологом Львівський Обласний Центр Екстреної Медичної Допомоги та Медицини Катастроф та відповідальним лікарем зміни ОДВ Оксаною Осколковою щодо госпіталізації – везти хворого в Червоноградську реанімацію чи таки на Львів. Проте враховуючи, що реанімаційні дії нашої команди були вчасними -- до слова, водій Ігор Левицький теж весь час допомагав -- тиск хворого стабілізувався і був уже 100/70, ми в машину, увімкнули проблискові маячки, сигнал і мерщій у спеціалізований медичний заклад.

Всю дорогу наш пацієнт був стабільний. Кардіограма, яку зняли в машині, показала, що в нього підозра на гострий коронарний синдром з елевацією ST, задній трансмуральний інфаркт міокарда та підозра на тромбоемболію легеневої артерії.

Пацієнт каже, що нічого не пам’ятає, лиш те, що підійшов до вікна і вже отямився в «швидкій».

Ми його госпіталізували в свідомості, зі стабільною гемодинамікою в кардіологічне відділення лікарні на Миколайчука у Львові.

Сподіваємось, що чоловік, в якого в анамнезі хронічне захворювання легень та підвищений цукор тепер уважніше ставитиметься до свого здоров’я, дотримуватиметься дієти та проходитиме профілактичні огляди. Адже не кожному дається другий шанс на життя», – резюмує Мирослава Шевчук.


Львівський Обласний Центр Екстреної Медичної Допомоги та Медицини Катастроф

ЦІКАВО :
МИ В СОЦМЕРЕЖАХ


сторінка : Новини | Головна