ЗВЕРНИ УВАГУ


КУРС ВАЛЮТ

ОПИТУВАННЯ, ТЕСТИ


02.05.2019

Чи потрібний у Червонограді скейт-парк?


15.04.2018

Пройди легкий, цікавий та водночас з хитринкою тест з англійської мови.


17.03.2018

Давайте перевіримо, чи добре Ви знаєте породи собак? (Тест)


18.10.2017

Опитування: де у Червонограді найсмачніша піца?


26.04.2017

ТЕСТ: а Ви добре знаєте місцевий говір?

Більше опитувань →

Цікаві тести →


МИ У ФЕЙСБУЦІ

Сучасний інноваційний медичний центр у Львові Medialt.

опубліковано : 19.09.2022Якщо співпрацювати — то з професіоналами. Якщо звертатись за допомогою — то тільки до кращих. Тим більше коли справа стосується власного здоров‘я. Усім мешканцям Львова і всієї України пощастило при необхідності мати змогу стати пацієнтами інноваційного медичного центру. Приватна клініка Medialt Lviv надає повний спектр професійних висококваліфікованих медичних послуг.


Переваги закладу базуються на:


◾️ Комплексному, а не симптоматичному підході до розв'язання проблеми та лікування.
◾️ Наявності найсучаснішого обладнання необхідного для коректної діагностики та успішного лікування;
◾️ Комфорті пацієнтів. У центрі немає відчуття, що ви знаходитесь у лікарні, адже це негативно впливає на емоційний стан та швидкість досягнення результатів. Тут ви будете почувати себе як у санаторії чи пансіонаті.


Для ознайомлення з інформацією про медичний центр, персонал та послуги варто перейти на офіційний сайт клініки Medialt Lviv. Тут ви знайдете всі актуальні пропозиції, новини, а також зможете самостійно записатися на приймання.


У приватній клініці Medialt проводять:


◾️ Комплексні обстеження;
◾️ Терапію;
◾️ Ультразвукову та лабораторну діагностику;
◾️ Гінекологічні огляди з подальшим лікуванням при необхідності;
◾️ Консультації кардіологів, неврологів, урологів;
◾️ Вакцинацію;
◾️ Дитячі обстеження та огляд педіатрів;
◾️ Лікувальні та відновлювальні масажі та багато іншого.


Окрім основної інформації стосовно роботи центру на порталі можна знайти багато корисного для себе, дізнатися про останні новини у сфері медицини та рекомендації МОЗу стосовно власного здоров‘я.


Надзвичайно зручно, що більше не треба стояти в довгих чергах очікуючи під кабінетом лікаря. Клініка слідує новітнім інноваційним розробкам не тільки у сфері медицини, але й ІТ-технологіях. Пацієнт тепер може спокійно вибрати зручний для нього день та час приймання та самостійно записатися. Завдяки коалоботу Medialt це легко зробити всього у декілька кліків. Спілкуйтесь з адміністратором в онлайн-чаті та дізнавайтесь про все необхідне з перших уст.


Також є можливість вибрати самому лікаря, у якого хочете проводити огляд чи лікування. Однак можете бути певними, що всі працівники медичного центру є висококваліфікованими спеціалістами з чималим досвідом роботи. Вони постійно підвищують рівень знань відвідуючи курси та семінари. Звертаючись до Medialt не турбуйтесь, ваше здоров‘я у надійних руках.

ЦІКАВО :
МИ В СОЦМЕРЕЖАХ


сторінка : Новини | Головна