ЗВЕРНИ УВАГУ


КУРС ВАЛЮТ

ОПИТУВАННЯ, ТЕСТИ


02.05.2019

Чи потрібний у Червонограді скейт-парк?


15.04.2018

Пройди легкий, цікавий та водночас з хитринкою тест з англійської мови.


17.03.2018

Давайте перевіримо, чи добре Ви знаєте породи собак? (Тест)


18.10.2017

Опитування: де у Червонограді найсмачніша піца?


26.04.2017

ТЕСТ: а Ви добре знаєте місцевий говір?

Більше опитувань →

Цікаві тести →


РОБОТАРобота у Червонограді →

Робота в Польщі →


МИ У ФЕЙСБУЦІ

На Червоноградщині виявили ділянку лісу, де незаконно вирубували дерева.

опубліковано : 03.10.2022У ході проведення слідчих дій, 22.09.2022 (виїздом прокурорів із залученням спеціалістів Державної екологічної інспекції у Львівській області на території лісів природно-заповідного фонду ДП «Радехівського лісомисливського господарства») виявлено незаконну порубку дерев породи ясен, граб та береза.


Відповідно до проведеного розрахунку Державною екологічною інспекцією у Львівській області, розмір спричинених збитків лісу у результаті незаконної порубки дерев сягає понад 700 тисяч гривень.


Червоноградською окружною прокуратурою розпочато кримінальне провадження за статтею 246 Кримінального кодексу України (незаконна порубка лісу), у якому проведення досудового розслідування доручено слідчим Червоноградського районного відділення поліції.


Досудове розслідування триває, проводяться першочергові слідчі дії з метою встановлення обставин події та причетних до злочинної діяльності осіб.


Санкція ч. 3 ст. 246 за скоєний злочин передбачає покарання штрафом від тисячі п’ятисот до двох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або обмеженням волі на строк від трьох до п’яти років, або позбавленням волі на той самий строк.

ЦІКАВО :
МИ В СОЦМЕРЕЖАХ


сторінка : Новини | Головна