ЗВЕРНИ УВАГУ


КУРС ВАЛЮТ

ОПИТУВАННЯ, ТЕСТИ


02.05.2019

Чи потрібний у Червонограді скейт-парк?


15.04.2018

Пройди легкий, цікавий та водночас з хитринкою тест з англійської мови.


17.03.2018

Давайте перевіримо, чи добре Ви знаєте породи собак? (Тест)


18.10.2017

Опитування: де у Червонограді найсмачніша піца?


26.04.2017

ТЕСТ: а Ви добре знаєте місцевий говір?

Більше опитувань →

Цікаві тести →


МИ У ФЕЙСБУЦІ

НКРЕКП скасувала постанову про підвищення тарифів на водопостачання.

опубліковано : 31.12.2022Раніше, nadbugom.in.ua повідомляв, що у Червонограді підняли вартість за водопостачання та водовідведення. Відповідно до рішення виконавчого комітету з 1 січня 2023 року тариф на послугу з централізованого водопостачання та водовідведення становитиме – 43, 63 грн./м3 ( на послугу з централізованого водопостачання становитиме – 24,18 грн./м3 та з централізованого водовідведення – 19,45 грн./м3)


Однак, Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП), скасувала постанову про підвищення тарифів на водопостачання, яку ухвалила раніше.
Відповідне рішення було схвалене на засіданні регулятора 30 грудня.


«Під час оформлення рішення щодо вказаного питання з’ясувалося, що у зв’язку з великою кількістю зауважень та пропозицій до проєкту рішень, тривалого їх обговорення, початку повітряної тривоги, рішення, які було запропоновано для голосування, члени комісії зрозуміли по-різному та, відповідно, голосували за різні проєкти. Крім цього, запропоноване рішення суттєво відрізняється від проєкту, який був оприлюднений на сайті, тому при їх оформленні виникли непорозуміння щодо розмірів та структури цих тарифів», – зазначив голова НКРЕКП Костянтин Ущаповський.


Проєкти рішень про встановлення тарифів на централізоване водопостачання та централізоване водовідведення Комісія відправила на доопрацювання.

ЦІКАВО :
МИ В СОЦМЕРЕЖАХ


сторінка : Новини | Головна