ЗВЕРНИ УВАГУ


КУРС ВАЛЮТ

ОПИТУВАННЯ, ТЕСТИ


02.05.2019

Чи потрібний у Червонограді скейт-парк?


15.04.2018

Пройди легкий, цікавий та водночас з хитринкою тест з англійської мови.


17.03.2018

Давайте перевіримо, чи добре Ви знаєте породи собак? (Тест)


18.10.2017

Опитування: де у Червонограді найсмачніша піца?


26.04.2017

ТЕСТ: а Ви добре знаєте місцевий говір?

Більше опитувань →

Цікаві тести →


РОБОТАРобота у Червонограді →

Робота в Польщі →


МИ У ФЕЙСБУЦІ

Мер Червонограда хоче облаштувати у місті сквер Героїв та встановити 20-метрову прапорну щоглу.

опубліковано : 03.01.2023Сьогодні, 3 січня, з робочим візитом у Червонограді побував голова Львівської обласної військової адміністрації Максим Козицький. Першим об‘єктом, який відвідав очільник області, став гуртожиток Червоноградського гірничо-економічного коледжу, де зараз мешкають 9 студентів і 50 внутрішньо переміщених осіб.


За 20 мільйонів гривень тут відремонтували покрівлю, замінили віконні блоки всієї будівлі, на трьох поверхах провели внутрішні оздоблювальні роботи, встановили дверні блоки й обладнання, замінили систему водопостачання і водовідведення, електропостачання та опалення, облаштували вхід і хол. До слова, на ремонті роботи цього гуртожитку з міського бюджету Червонограда було виділено 4 000 000 гривень.


Наступною локацією візиту Максима Козицького став військовий ліцей. Голова ЛОВА ознайомився зі станом реконструкції на об’єкті - наразі тут завершене будівництво зовнішнього освітлення, контрольно-пропускного пункту й огорожі. Окрім того, проведено реконструкцію котельні та зовнішніх мереж теплопостачання. Під час зустрічі міський голова Андрій Залівський поділився з Максимом Козицьким планами щодо облаштування біля військового ліцею скверу Героїв та встановлення 20-метрової прапорної щогли.


Червоноградська міська рада
ЦІКАВО :
МИ В СОЦМЕРЕЖАХ


сторінка : Новини | Головна