ЗВЕРНИ УВАГУ


КУРС ВАЛЮТ

ОПИТУВАННЯ, ТЕСТИ


02.05.2019

Чи потрібний у Червонограді скейт-парк?


15.04.2018

Пройди легкий, цікавий та водночас з хитринкою тест з англійської мови.


17.03.2018

Давайте перевіримо, чи добре Ви знаєте породи собак? (Тест)


18.10.2017

Опитування: де у Червонограді найсмачніша піца?


26.04.2017

ТЕСТ: а Ви добре знаєте місцевий говір?

Більше опитувань →

Цікаві тести →


РОБОТАРобота у Червонограді →

Робота в Польщі →


МИ У ФЕЙСБУЦІ

На Червоноградщині поліцейські врятували чоловіка, який втратив пам'ять.

опубліковано : 09.01.2023За допомогою дрона та камер відеоспостереження правоохоронці знайшли безвісно зниклого місцевого мешканця у лісі на межі з Волинською областю та доставили його у лікарню. За словами медиків, загрози його життю вже немає.


6 січня ввечері до поліції з заявою про зникнення свого 60-річного чоловіка звернулась мешканка одного з сіл Червоноградського району. За словами заявниці, напередодні чоловік поїхав з дому на мікроавтобусі, проте додому не повернувся і зв’язку з ним немає.


До розшуків безвісно зниклого були задіяні співробітники Червоноградського районного відділу поліції. Спочатку правоохоронці відстежили пересування мікроавтобуса за допомогою камер відеоспостереження, встановлених в населених пунктах району в рамках програми «Безпечна Львівщина», та визначили приблизний квадрат пошуку, а потім задіяли дрони, за допомогою яких і виявили транспортний засіб у лісі неподалік адміністративної межі Львівської та Волинської областей.


Чоловік втратив пам'ять та не міг пояснити хто він і як потрапив до лісу. Окрім того, він страждав від сильного переохолодження.


Правоохоронці доставили врятованого до лікарні та передали медикам.


Поліція Львівської області
ЦІКАВО :
МИ В СОЦМЕРЕЖАХ


сторінка : Новини | Головна