ЗВЕРНИ УВАГУ


КУРС ВАЛЮТ

ОПИТУВАННЯ, ТЕСТИ


02.05.2019

Чи потрібний у Червонограді скейт-парк?


15.04.2018

Пройди легкий, цікавий та водночас з хитринкою тест з англійської мови.


17.03.2018

Давайте перевіримо, чи добре Ви знаєте породи собак? (Тест)


18.10.2017

Опитування: де у Червонограді найсмачніша піца?


26.04.2017

ТЕСТ: а Ви добре знаєте місцевий говір?

Більше опитувань →

Цікаві тести →


МИ У ФЕЙСБУЦІ

А. Залівський повідомив, що у Червонограді можуть відкрити потужності з виробництва сонячних панелей та геотермальних теплових насосів.

опубліковано : 11.01.2023Як повідомив міський голова Червонограда, Андрій Залівський 9 січня разом з міським головою Нововолинська Борисом Карпусом та заступником міського голови Покровська Олегом Фроловим, зустрівся з Виконавчим віце-президентом Єврокомісії з питань Європейського зеленого курсу Франсом Тіммермансом. В рамках свого одноденного візиту до Києва, Франс Тіммерманс виявив бажання обговорити з очільниками шахтарських громад подальшу трансформацію вугільних регіонів, зокрема, проблеми, які виникли в громадах під час війни та кроки для успішного втілення трансформації.


"Під час зустрічі я зауважив, що Червоноград готовий відкрити потужності з виробництва сонячних панелей та геотермальних теплових насосів. Наше місто може стати майданчиком для різноманітних інвестиційних проєктів, а згодом цю модель "зеленого" повоєнного відновлення України можна буде втілювати і на тих теренах, де зараз йдуть активні бойові дії", - інформує в соцмережі мер Червонограда.


Також, Андрій Залівський зазначає, що Франс Тіммерманс запевнив, що Європейський Союз готовий допомагати Україні у процесі справедливої трансформації вугільних регіонів, як з підвищенням експертних знань на місцях, так і фінансово.


Окрім того виконавчий віце-президент Єврокомісії наголосив, що трансформація шахтарських громад має бути частиною зеленого відновлення України від наслідків війни. На його думку, колишнім шахтарям легше переходити на нову роботу в іншу промисловість, тому розвиток відновлюваних джерел енергії (виробництва, інсталяції тощо) може стати для них реальною альтернативою.


Андрій Залівський

ЦІКАВО :
МИ В СОЦМЕРЕЖАХ


сторінка : Новини | Головна