ЗВЕРНИ УВАГУ


КУРС ВАЛЮТ

ОПИТУВАННЯ, ТЕСТИ


02.05.2019

Чи потрібний у Червонограді скейт-парк?


15.04.2018

Пройди легкий, цікавий та водночас з хитринкою тест з англійської мови.


17.03.2018

Давайте перевіримо, чи добре Ви знаєте породи собак? (Тест)


18.10.2017

Опитування: де у Червонограді найсмачніша піца?


26.04.2017

ТЕСТ: а Ви добре знаєте місцевий говір?

Більше опитувань →

Цікаві тести →


МИ У ФЕЙСБУЦІ

У Червоноградській центральній міській лікарні відкрили кабінет ангіографії.

опубліковано : 18.02.2023

Фото: Червоноградська міська рада17 лютого, у Червоноградській міській лікарні запрацював сучасний ангіограф.


Тепер за допомогою ангіографа медики можуть діагностувати наявність у пацієнта будь-якої судинної патології, обстежуватимуть судини серця, нижніх кінцівок, ниркових артерій. Ангіограф допоможе діагностувати також наявність у пацієнта тромбу в головному мозку.


Як повідомив директор лікарні Ігор Грондзаль, уже три пацієнти пройшли діагностування завдяки новому апараті. Усіх виписали.


«Ангіограф – це сучасне та ефективне обладнання, з допомогою якого лікарі визначають, де саме в судинах порушений кровообіг. Апарат дозволяє обстежувати та лікувати патології судин різних органів і систем, дозволяє визначити місце звуження, закупорки або ж розширення судини, наявність внутрішньої кровотечі, поширення пухлинного процесу та інші хвороби, які виявити іншим шляхом не вдається» - розповів присутнім лікар-радіолог Андрій Пелешко - «Перші коронарографії вже зроблені, а тепер працюватимемо над обстеженням ургентних пацієнтів. За статистикою найбільший рівень смертності та інвалідизації саме від серцево-судинних захворювань, тож відкриття ангіографічного кабінету - це хороша новина для мешканців, адже тепер ми можемо надати якісну послугу».

ЦІКАВО :
МИ В СОЦМЕРЕЖАХ


сторінка : Новини | Головна