ЗВЕРНИ УВАГУ


КУРС ВАЛЮТ

ОПИТУВАННЯ, ТЕСТИ


02.05.2019

Чи потрібний у Червонограді скейт-парк?


15.04.2018

Пройди легкий, цікавий та водночас з хитринкою тест з англійської мови.


17.03.2018

Давайте перевіримо, чи добре Ви знаєте породи собак? (Тест)


18.10.2017

Опитування: де у Червонограді найсмачніша піца?


26.04.2017

ТЕСТ: а Ви добре знаєте місцевий говір?

Більше опитувань →

Цікаві тести →


РОБОТАРобота у Червонограді →

Робота в Польщі →


МИ У ФЕЙСБУЦІ

На території Львівщини проводиться комплекс профілактичних заходів направлений на зниження аварійності на дорозі.

опубліковано : 15.03.2023Поліцейські відділу реагування патрульної поліції Червоноградського районного відділу поліції проводять профілактичні заходи, щодо зниження рівня аварійності на дорозі.


З 1 по 31 березня 2023 року на території Львівської області проводиться комплекс профілактичних заходів направлений на зниження аварійності на дорозі.

В першу чергу поліцейські приділяють увагу аварійно-небезпечним ділянкам дороги з найбільшої кількістю ДТП.

Зокрема, тим хто за кермом, поліцейські нагадують про недопущення керування транспортними засобами у стані алкогольного сп’яніння, перевищення вимог швидкісного режиму, дотримання правил проїзду перехресть та пішохідних переходів.

Пішоходам в свою чергу роз’яснюють, де і як потрібно перетинати проїзну частину дороги та неухильно дотримуватись правил дорожнього руху.

З початку проведення заходів працівниками відділу реагування патрульної поліції Червоноградського районного відділу поліції складено 614 адміністративних матеріалів за порушення правил дорожнього руху, які впливають на аварійність. З них, 42 за керування транспортним засобом в стані алкогольного сп’яніння, 77 за порушення керування транспортним засобом, зокрема ременя безпеки, 36 порушення правил руху через залізничні переїзди, 49 порушення правил дорожнього руху пішоходами.

Будьте уважні та обережні на дорозі! Кожному учаснику дорожнього руху варто пам’ятати, що особиста дисциплінованість, повага до інших учасників руху та неухильне дотримання правил дорожнього руху, є запорукою збереження власного здоров’я та попередження ймовірних неприємних наслідків.

ЦІКАВО :
МИ В СОЦМЕРЕЖАХ


сторінка : Новини | Головна