ЗВЕРНИ УВАГУ


КУРС ВАЛЮТ

ОПИТУВАННЯ, ТЕСТИ


02.05.2019

Чи потрібний у Червонограді скейт-парк?


15.04.2018

Пройди легкий, цікавий та водночас з хитринкою тест з англійської мови.


17.03.2018

Давайте перевіримо, чи добре Ви знаєте породи собак? (Тест)


18.10.2017

Опитування: де у Червонограді найсмачніша піца?


26.04.2017

ТЕСТ: а Ви добре знаєте місцевий говір?

Більше опитувань →

Цікаві тести →


МИ У ФЕЙСБУЦІ

Містян, які залишатимуть ТПВ на смітнику, можуть штрафувати на суму до 1360 грн.

опубліковано : 29.03.2023Ось що пояснила адміністрація КП "Червонограджитлокомунсервіс" щодо питань про тверді побутові відходи на смітниках.


Тарифом на послугу з вивезення побутових відходів передбачено вивезення ремонтних відходів, а саме залишків від поточного ремонту квартир (на 1 зареєстрованого мешканця передбачено всього 3,346 кг/місяць). Варто зазначити, що під час виконання капітального ремонту квартири, фактична вага ремонтних відходів вимірюється в тоннах.

Нормами діючого законодавства, зокрема Законом України «Про відходи», Правилами благоустрою територій населених пунктів Червоноградської міської територіальної громади заборонено захаращувати ремонтними та великогабаритними відходами прибудинкову територію.

За вказані порушення передбачено адміністративну відповідальність, а саме накладення штрафу на громадян від двадцяти до вісімдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що становить від 340 грн. до 1360 грн.

Тому, з метою уникнення таких порушень та забезпечення чистоти на прибудинкових територіях, підприємством організовано вивіз ремонтних та великогабаритних відходів по замовленню спецтранспортом в узгоджений час безпосередньо з зазначеного замовником місця.

ЦІКАВО :
МИ В СОЦМЕРЕЖАХ


сторінка : Новини | Головна