ЗВЕРНИ УВАГУ


КУРС ВАЛЮТ

ОПИТУВАННЯ, ТЕСТИ


02.05.2019

Чи потрібний у Червонограді скейт-парк?


15.04.2018

Пройди легкий, цікавий та водночас з хитринкою тест з англійської мови.


17.03.2018

Давайте перевіримо, чи добре Ви знаєте породи собак? (Тест)


18.10.2017

Опитування: де у Червонограді найсмачніша піца?


26.04.2017

ТЕСТ: а Ви добре знаєте місцевий говір?

Більше опитувань →

Цікаві тести →


МИ У ФЕЙСБУЦІ

''Львівобленерго'' оновило графіки відключень та групи.

опубліковано : 22.05.2023Оновлені графіки погодинних відключень (ГПВ) оприлюднені на вебсайті «Львівобленерго» у розділі «Чому немає світла»: https://poweroff.loe.lviv.ua/ Також тут Ви можете дізнатись, до якої групи відключень належить Ваш будинок.


Водночас розпоряджень від НЕК «Укренерго» про впровадження тих чи інших графіків відключень на цей час до «Львівобленерго» НЕ НАДХОДИЛО.


На українських електростанціях триває масштабна ремонтна кампанія, яка дозволяє підготуватися до наступного опалювального сезону, інформує НЕК «Укренерго».


Енергоблоки, на яких проводять ремонти, деякий час не зможуть виробляти електроенергію. Також цього літа об’єми робіт будуть більшими, ніж у попередні роки через російські атаки минулої осені-зими на енергооб’єкти. Саме тому у літній період може виникнути дефіцит потужності в енергосистемі і, як наслідок, необхідність впровадження графіків.


ПрАТ «Львівобленерго» розробило оновлені графіки вимкнень електроенергії, зважаючи на специфіку літнього періоду та прогнозований дефіцит потужності.


Споживачі поділені на шість груп, які відповідають чергам у графіку погодинних відключень — 1.1, 1.2, 2.1, 2.2, 3.1 і 3.2. Водночас зменшилась тривалість вимкнень, яка передбачена графіками.


Про графіки й надалі інформуватимуть у чат-ботах компанії у Viber і Telegram. В разі розпорядження НЕК «Укренерго» про введення графіків, ми одразу проінформуємо про це на офіційних ресурсах ПрАТ «Львівобленерго» — сайті, сторінках у соцмережах, чат-ботах та онлайн-сервісах.

ЦІКАВО :
МИ В СОЦМЕРЕЖАХ


сторінка : Новини | Головна