ЗВЕРНИ УВАГУ


КУРС ВАЛЮТ

ОПИТУВАННЯ, ТЕСТИ


02.05.2019

Чи потрібний у Червонограді скейт-парк?


15.04.2018

Пройди легкий, цікавий та водночас з хитринкою тест з англійської мови.


17.03.2018

Давайте перевіримо, чи добре Ви знаєте породи собак? (Тест)


18.10.2017

Опитування: де у Червонограді найсмачніша піца?


26.04.2017

ТЕСТ: а Ви добре знаєте місцевий говір?

Більше опитувань →

Цікаві тести →


МИ У ФЕЙСБУЦІ

Де і які пам'ятники ще демонтовуватимуть на Червоноградщині.

опубліковано : 11.08.202310 серпня, під час засідання сесії депутати Червоноградської міської ради проголосували за демонтаж символів комуністичного та нацистського тоталітарного режиму на території населених пунктів громади.

Йдеться, зокрема, про:

◾ скульптурні елементи пам’ятки історії місцевого значення Братська могила радянських воїнів-прикордонників у селі Межиріччя;
◾ пам’ятник «Братська могила радянським партизанам-наумівцям та мирним жителям с. Завонє, які загинули від рук німецько-фашистських загарбників 6 березня 1944 року» у м. Соснівка;
◾ меморіальної стели та меморіальні плити меморіального комплексу «Вічний вогонь» (пам’ятник радянським воїнам загиблим при визволенню Червонограду у 1944 році) по вул.Івасюка м.Червоноград.

Роботи з демонтажу символів комуністичного та нацистського тоталітарного режиму виконуватиме комунальне підприємство «Комунальник».

Графічну композицію «Олимпиада-80» на стіні будівлі Дитячо-юнацької спортивної школи №1 у Червонограді приберуть під час виконання робіт з утеплення фасаду ДЮСШ.


Червоноградська міська рада

ЦІКАВО :
МИ В СОЦМЕРЕЖАХ


сторінка : Новини | Головна