ЗВЕРНИ УВАГУ


КУРС ВАЛЮТ

ОПИТУВАННЯ, ТЕСТИ


02.05.2019

Чи потрібний у Червонограді скейт-парк?


15.04.2018

Пройди легкий, цікавий та водночас з хитринкою тест з англійської мови.


17.03.2018

Давайте перевіримо, чи добре Ви знаєте породи собак? (Тест)


18.10.2017

Опитування: де у Червонограді найсмачніша піца?


26.04.2017

ТЕСТ: а Ви добре знаєте місцевий говір?

Більше опитувань →

Цікаві тести →


МИ У ФЕЙСБУЦІ

Чому варто мати у своєму арсеналі повербанк.

опубліковано : 24.08.2023Powerbank в перекладі з англійської буквально перекладається, як банк енергії. Так воно і є насправді. Ці невеликі пристрої є портативними зарядними пристроями, наповненими накопиченою енергією, які використовуються для зарядки різних електронних пристроїв, які супроводжують нас щодня.

У цій статті ми розповімо вам, що таке powerbank, як він працює, як його заряджати і в чому його переваги.


Powerbank — це невеликий пристрій, який ми заряджаємо, щоб забрати накопичену в ньому енергію з собою та мати можливість у будь-який час заряджати такі пристрої, як: телефон, ноутбук, MP3-плеєр, Bluetooth-динамік або навіть електронну сигарету.

Повербанк спочатку потрібно зарядити звичайною електрикою від розетки або підключивши до комп'ютера. Наприклад, повербанки в магазині https://www.foxtrot.com.ua/ru/shop/portativnie_zariadnie_ustroistva.html постачаються з кабелями, які дозволяють підключатися через порт USB до комп’ютера або сумісного зарядного пристрою.

Потім заряджене обладнання під’єднується кабелем до вибраного нами пристрою та заряджається або перезаряджається, щоб підтримувати безперервну роботу. Спрощуючи, можна сказати, що powerbank – це портативна батарея, але багаторазова.

Є два способи зарядки powerbank, як і під час зарядки телефону. Ви можете зробити це за допомогою комп’ютерної розетки або безпосередньо від розетки в стіні.


Додамо, що окрім телефонів різних брендів powerbank також може заряджати електронні книги, MP3-плеєри, навігації, bluetooth-навушники та колонки, ноутбуки та електронні сигарети. Тож ви бачите, що це дійсно універсальні акумулятори, які можуть допомогти нам у скрутний час.


Будь-яка ситуація або місце, де у нас під рукою немає розетки, - це момент, коли powerbank стає справжнім порятунком.


Куди з собою можна брати повербанк?

Перше, що спадає на думку, звичайно, це подорожі. І навіть неважливо, чи це коротка мандрівка містом, чи подорож на риболовлю, чи в гриби, чи в горах, чи, можливо, на вітрильному човні. У кожній із цих ситуацій ми не можемо уявити собі функціонування без смартфона.

Спілкування з близькими, можливість сфотографуватися, послухати музику або подивитися фільми під час виснажливої, монотонної дороги. Сьогодні технології супроводжують нас на кожному кроці, роблячи життя простішим і приємнішим. При поїздці на машині в невідомість - навігація, в лісі - компас і ліхтарик, при спілкуванні з рідними і можливість дзвонити і відправляти смс.

ЦІКАВО :
МИ В СОЦМЕРЕЖАХ


сторінка : Новини | Головна