ЗВЕРНИ УВАГУ


КУРС ВАЛЮТ

ОПИТУВАННЯ, ТЕСТИ


02.05.2019

Чи потрібний у Червонограді скейт-парк?


15.04.2018

Пройди легкий, цікавий та водночас з хитринкою тест з англійської мови.


17.03.2018

Давайте перевіримо, чи добре Ви знаєте породи собак? (Тест)


18.10.2017

Опитування: де у Червонограді найсмачніша піца?


26.04.2017

ТЕСТ: а Ви добре знаєте місцевий говір?

Більше опитувань →

Цікаві тести →


МИ У ФЕЙСБУЦІ

У День знань вчителі Червоноградського гірничо-економічного коледжу влаштували протест.

опубліковано : 01.09.2023Сьогодні в Червоноградський гірничо-економічний фаховий коледж Департаментом освіти і науки ОДА було призначено в.о. нового директора. Попереднього директора двічі ловили на хабарі.

Про призначення нового керівника було відомо ще кілька днів тому, і така ідея пішла в розріз з бажаннями бухгалтера та в.о. директора, які явно мають за що переживати, адже фінансовий аудит закладу неминучий після скандальної зміни керівника установи. Про це висловлює свою думку Oleksandr Klimov

"Сьогодні у свій перший робочий день до коледжу прибула новопризначена в.о. директора Романів Наталія Борисівна, проте жінку не впустили до робочого місця, трудовий колектив навіть не дав можливість представитись новій очільниці коледжу, зчинивши бунт та акцію під стінами закладу освіту, пообзивали нову директорку гауляйтеркою та рейдеркою", - пише Олександр на своїй сторінці у фейсбук.

"Чому трудовий колектив коледжу апріорі не погоджується з призначенням на посаду директора людину "зі строни" здогадатися не важко, адже в останні роки на розбудову та ремонти приміщень закладу освіти виділятися дуже солідні суми", - веде далі активіст.

Зазначимо, що новий директор прибула на авто преміального класу "Мерседес" чорного кольору під самий вхід у коледж та у супроводі мужчини, ймовірно, охоронця. Зі слів колективу закладу стало відомо, що вакансія не була відкрита, не було проведено жодного конкурсу. Тому колектив вважає призначення нового керівника незаконним.


ЦІКАВО :
МИ В СОЦМЕРЕЖАХ


сторінка : Новини | Головна