ЗВЕРНИ УВАГУ


КУРС ВАЛЮТ

ОПИТУВАННЯ, ТЕСТИ


02.05.2019

Чи потрібний у Червонограді скейт-парк?


15.04.2018

Пройди легкий, цікавий та водночас з хитринкою тест з англійської мови.


17.03.2018

Давайте перевіримо, чи добре Ви знаєте породи собак? (Тест)


18.10.2017

Опитування: де у Червонограді найсмачніша піца?


26.04.2017

ТЕСТ: а Ви добре знаєте місцевий говір?

Більше опитувань →

Цікаві тести →


МИ У ФЕЙСБУЦІ

На Червоноградщині засудили двох чоловіків, котрі вбили поліцейського.

опубліковано : 29.09.2023На Львівщині двох чоловіків засуджено до довічного позбавлення волі та 15 років тюрми за вбивство правоохоронця.

За публічного обвинувачення прокурорів Жовківської окружної прокуратури Львівської області 61-річного та 34-річного чоловіків визнано винними в умисному вбивстві працівника правоохоронного органу (п. 4, 12 ч. 2 ст. 115, ст. 348 КК України).

Їм призначено покарання – довічне позбавлення волі та 15 років позбавлення волі.

Прокурори в суді довели, що у квітні 2015 року вночі на Радехівщині засуджені жорстоко вбили дільничного інспектора міліції.

Вони розпивали алкогольні напої біля магазину, де були місцеві мешканці, серед яких і правоохоронець. Згодом між старшим із засуджених почалась бійка з одним із відвідувачів. Дільничний втрутився в конфлікт та намагався його припинити.

У відповідь поліцейський отримав удари кулаками та трубою, від яких впав на землю та втратив свідомість. Тоді засуджений прив’язав потерпілого за ногу ланцюгом до кінної підводи та разом зі своїм спільником тягнув його дорогами селища. На півдорозі він наказав йому повертатися додому, а сам за межами селища скинув труп потерпілого у канаву та втік з місця події.


Офіс Генерального прокурора

ЦІКАВО :
МИ В СОЦМЕРЕЖАХ


сторінка : Новини | Головна