ЗВЕРНИ УВАГУ


КУРС ВАЛЮТ

ОПИТУВАННЯ, ТЕСТИ


02.05.2019

Чи потрібний у Червонограді скейт-парк?


15.04.2018

Пройди легкий, цікавий та водночас з хитринкою тест з англійської мови.


17.03.2018

Давайте перевіримо, чи добре Ви знаєте породи собак? (Тест)


18.10.2017

Опитування: де у Червонограді найсмачніша піца?


26.04.2017

ТЕСТ: а Ви добре знаєте місцевий говір?

Більше опитувань →

Цікаві тести →


МИ У ФЕЙСБУЦІ

З 30 жовтня у Червонограді стартує опалювальний сезон.

опубліковано : 25.10.2023На сайті міської ради повідомляється, що відповідно до Законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про житлово-комунальні послуги», Постанови Кабінету Міністрів України від 21.08.2019 №830 «Про затвердження Правил надання послуги з постачання теплової енергії і типових договорів про надання послуги з постачання теплової енергії» із внесеними змінами та враховуючи прогнозоване зниження середньодобової температури повітря нижче восьми градусів протягом трьох діб:

- Встановити з 30 жовтня 2023 року початок опалювального сезону 2023-2024 років для населення, установ та закладів, що фінансуються з місцевого бюджету, та інших категорій споживачів Червоноградської міської територіальної громади.

- Начальнику Червоноградського УЕГГ ТОВ «Газорозподільчі мережі України» Олійнику А. І. забезпечити в установленому порядку своєчасне розпломбування котелень і приладів обліку, встановлених у житловому фонді та об’єктах соціальної сфери.

- Директорам комунальних підприємств «Червоноградтеплокомуненерго» Дмуховському С. М., «Червонограджитлокомунсервіс» Кукобі Ю. М., директору ТзОВ «Нова Долина» Корбуту П. П., керівникам ОСББ, ЖБК, директору комунального підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги м. Червонограда» Ярмолі А. П., начальнику відділу освіти Гомонку І. І., начальнику відділу культури Процику А. М., забезпечити подачу теплоносія житловим будинкам, дошкільним закладам, закладам освіти, культури, охорони здоров’я, спорту, соціальної сфери згідно з графіком подачі тепла.

- Створити робочу групу для оперативного вирішення проблемних питань, які можуть виникнути в опалювальний період 2023-2024 років на об’єктах житлово- комунального призначення і соціальної сфери, в складі згідно додатку.

- Відділу цифрової трансформації, інформаційної політики та прозорості (Глаговська Н. С.) повідомити усі категорії споживачів населених пунктів Червоноградської міської територіальної громади про початок опалювального сезону через засоби масової інформації.

ЦІКАВО :
МИ В СОЦМЕРЕЖАХ


сторінка : Новини | Головна