ЗВЕРНИ УВАГУ


КУРС ВАЛЮТ

ОПИТУВАННЯ, ТЕСТИ


02.05.2019

Чи потрібний у Червонограді скейт-парк?


15.04.2018

Пройди легкий, цікавий та водночас з хитринкою тест з англійської мови.


17.03.2018

Давайте перевіримо, чи добре Ви знаєте породи собак? (Тест)


18.10.2017

Опитування: де у Червонограді найсмачніша піца?


26.04.2017

ТЕСТ: а Ви добре знаєте місцевий говір?

Більше опитувань →

Цікаві тести →


МИ У ФЕЙСБУЦІ

Андрій Залівський очолив Асоціацію вугільних регіонів України.

опубліковано : 11.11.2023Асоціація вугільних регіонів України обʼєднає 16 територіальних громад вугледобування та теплової генерації і стане єдиною платформою залучення ресурсів для вугільних громад, якісної комунікації, реалізації проєктів. Про це на своїй сторінці написав Степан Куйбіда, директор Департаменту економічної політики ЛОВА.


У Червонограді вже починають втілюватися доволі масштабні проєкти, наприклад:

• розроблення ПКД для індустріального парку площею майже 90 гектарів
• розроблення ПКД для будівництва євроколії (1435 мм) з додатковою суміщеною колією з електрифікацією сполученням залізнична станція Рава-Руська – залізнична станція Червоноград.


Ця ініціатива спрямована на розвиток вугледобувного Червоноградського мікрорегіону та посилення його інвестиційної й логістичної привабливості. З’єднання Червоноградського мікрорегіону з потенційним сполученням «Гданськ – Варшава – Львів» створить нові можливості для регіонального розвитку, а також збільшить транзитний потенціал інфраструктури АТ «Укрзалізниця» на території вздовж кордону з ЄС.


Процес справедливої трансформації Червоноградського вугільного мікрорегіону розпочато в межах Програми "Підтримка структурних змін у вугільних регіонах України", що впроваджується Німецьким товариством міжнародного співробітництва (GIZ Ukraine) за дорученням Федерального міністерства економіки і захисту клімату Німеччини.


Червоноградська міська рада

ЦІКАВО :
МИ В СОЦМЕРЕЖАХ


сторінка : Новини | Головна